П'ять з п'яти! Збірна України U21 знову перемагає в матчі відбору до Євро. ВІДЕО

Після розгрому люксембуржців 4:0 збірна України U21 у 5-му турі кваліфікації до Євро-2025 грала з Азербайджаном.

Зі старту українці взяли гру під контроль і почали тиснути на ворота суперників. За першу половину тайму азербайджанців двічі рятувала поперечка: спочатку після удару Волошина з меж воротарської зони, а потім після пострілу зі штрафного від Бражка.

Синьо-жовті повністю домінували на полі: володіння м’ячем понад 70%, на 30-ту хвилину було 8 ударів з боку підопічних Унаї Мельгоси, у той час, як суперник жодного разу не пробив у бік воріт Нещерета.

Однак, забити українцям не вдавалося до 34-ї хвилини. Волошин заробив пенальті (суперник завалив його у власному штрафному майданчику), який впевнено реалізував Бражко, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах – 1:0

Саме за мінімальної переваги збірної України команди пішли на перерву.

На старті другого тайму азербайджанці ледь не зрівняли рахунок. Джафаров стріляв із меж штрафного майданчика під поперечку – Нещерет відбив на кутовий.

Синьо-жовті знову взяли м’яч під контроль і намагалися побудувати власні атаки, але підводила точність на завершальній стадії.

Забити більше у цій зустрічі збірній України не вдалося і вони зуміли впевнено довести матч до перемоги.

Тож, після 5-ти турів підопічні Унаї Мельгоси здобули 5 перемог і лідирують у групі F з 15-ма очками.