Після хет-трику ще й дубль! Українець забив 5 м'ячів у двох матчах єврокубку. ВІДЕО

Роман Безус став одним із головних героїв перемоги у двоматчевому протистоянні з Габалою в рамках другому кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

В першому поєдинку, який відбувся тиждень тому, Омонія перемогла азербайджанців 3:2 і всі три м'ячі кіпрської команди забив саме українець. Тепер у матчі-відповіді Безус відзначився ще й дублем. Спочатку, на 5-й хвилині, після навісу від партнера українець з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт (перший удар голкіпер парирував) – 1:0.

А на 30-й хвилині зустрічі Безус реалізував пенальті. Півзахисник впевнено розвів м'яч і голкіпера по різних кутах.

Загалом поєдинок завершився з рахунком 4:1 (7:3 за сумою двох матчів) і Омонія пройшла до наступного раунду.