Хет-трик у єврокубку. Три голи Безуса допомогли перемогти в Лізі конференцій. ВІДЕО

Український півзахисник кіпрської Омонії Роман Безус став героєм виїзного матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з Габалою.

Ексгравець Ворскли, Динамо та Дніпра відзначився хет-триком! Спочатку 32-річний футболіст зрівняв рахунок ударом зі штрафного наприкінці першого тайму – 1:1:

Потім українець повторив свій маленький шедевр на старті другої половини, ще раз ідеально пробивши зі штрафного – 1:2:

Непоступлива азербайджанська команда змогла відігратися, але на 82 хвилині Безус ударом з одинадцятиметрової позначки (пенальті за фол на Какулісі) приніс перемогу гостям – 2:3!

Цікаво, що за весь минулий сезон (відіграв 36 матчів) Безус відзначився 4 голами і 4 асистами, а в цьому вже має вогняний старт!