Побиття королів. Ман Сіті громить Реал на шляху до фіналу Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Після нічиєї у Мадриді (1:1) Манчестер Сіті просто зім'яв безпорадний Реал у першому таймі манчестерського двобою півфіналу Ліги чемпіонів.

Підопічні Карло Анчелотті за стартові 15 хвилин віддали лише 13(!) передач! Сіті притисло гостей до воріт і будь-яка спроба вийти в атаку від іспанського гранда дуже швидко знищувалася високим пресингом господарів.

Родрі, Стоунз, Де Брюйне і голан мали свої шанси, щоби забити. Проте заважали проблеми з влучністю або неймовірна гра бельгійського голкіпера Реала.

Проте і Куртуа був безсилим, коли на 23 хвилині Де Брюйне класним пасом розрізав захист мадридців, а Сілва з близької відстані розстріляв ворота суперників – 1:0!

Лише після пропущеного м'яча Реал трішки прокинувся. Кроос дальнім ударом спробував здивувати Едерсона – м'яч зачепив поперечину воріт Сіті і полетів за межі поля.

Команда Гвардіоли не збавляла обертів і до перерви ще раз засмутила іспанський гостей. На 37 хвилині Гріліш пасом з флангу знайшов у штрафному майданчику мадридців Гюндогана, удар німця заблокував Мілітао, але першим на добиванні опинився Сілва, який влучним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Куртуа – 2:0!

Після перерви Реал почав активніше йти в атаку, проте господарі вдало вибудували захист.

Міг ударом зі штрафного скоротити відставання в рахунку Алаба – Едерсон у розкішному стрибку перевів м'яч на кутовий.

Манчестерці віддали гостям ініціативу і, витримавши тактичну паузу, знову результативно вибухнули. Спочатку Голанд скористався пасом п'ятою від Гюндогана і з близкої відстані пробив у кут воріт Куртуа бельгієць врятував свою команду.

А за декілька хвилин вже не було у Куртуа шансів. Де Брюйне подав зі штрафного, Аканджі головою політ м'яча продовжив і той, влучивши в Мілітао, влетів у сітку воріт іспанського гранда – 3:0 на 76 хвилині!

На останніх хвилинах не зумів засмутити Едерсона своїм ударом Себальйос – сейв бразильського голкіпера.

Довершив побиття у компенсований до другого тайму час Альварес. Фоден вивів аргентинця віч-на-віч з Куртуа і Альварес без роздумів пробив точно у дальній кут воріт мадридців – 4:0!

Манчестер Сіті здобуває впевнену перемогу в битві з Реалом!