Побиття немовлят. Боруссія Менхенгладбах знущається з донецького Шахтаря в Києві. ВІДЕО

Жахіття в Лізі Чемпіонів для української команди.

Луїш Каштру продовжив вірити у гравців, які здобували результат у поєдинках із Реалом та Інтером. Тому португальський спеціаліст зробив лише одну вимушену зміну, поставивши в основу замість травмованого Дентіньйо Тайсона:

Боруссія Менхенгладбах не припустилася помилок Реала і серйозно поставилася до Шахтаря з першої хвилини гри. Це дало результат німцям дуже швидко! Блискавичну атаку з прострілом від Лайнера влучним ударом із 12 метрів завершив Алассан Плеа – 0:1.

Не пройшло і 10 хвилин, а рахунок знову змінився. Крамер наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, Трубін грав по м’ячу, але той зачепив Бондаря і полетів в іншу від голкіпера Гірників сторону – автогол і 0:2 на табло.

На 26 хвилині рахунок до розгромного довів той же Плеа. Французький форвард потужним ударом з далекої відстані поцілив у дев’ятку воріт Трубіна – 0:3.

Шахтар міг одразу відквитати один м’яч, але Зоммер ногою відбив удар Тете, нейтралізувавши вихід віч-на-віч від бразильця донецького клубу.

Знущання першої половини на 44 хвилині довершив Рамі Бенсебаїні. Алжирський захисник прийшов на кутовий Боруссії, виграв боротьбу в Бондаря і з декількох метрів пробив по воротах Трубіна. Голкіпер Шахтаря виставив руки, але м’яч пройшов поміж них – 0:4!

Другий тайм розпочався з моментів біля воріт Трубіна. Молодий голкіпер господарів потягнув небезпечний удар Тюрама після подачі з кутового. Проте своєї помилки воротар донецької команди все-таки припустився. На 65 хвилині Трубін невдало вибив м’яч, гості зробили перехоплення і в два дотики вивели Штіндля на ударну позицію, з якої капітан менхенгладбахців не схибив – 0:5!

Плеа цього вечора грав неймовірно, тому не дивно, що французькому форварду вдалося оформити хет-трик! Тюрам вивів свого партнера по нападу віч-на-віч з Трубіним, а там 27-річний форвард очікувано розібрався – 0:6.

Боруссія Менхенгладбах вщент розносить донецький Шахтар, який опускається на землю після вдалого старту в групі Ліги Чемпіонів.