Подвійний удар для Динамо. Кияни втрачають перемогу і нападника на матч з Шахтарем. ВІДЕО

Динамо у 12-му турі УПЛ у гостях грало з Колосом.

На старті зустрічі господарі діяли гостріше і навіть двічі пробивали у бік воріт Динамо, але в обох випадках ковалівцям забракло трохи влучності.

Натомість, перший момент підопічних Луческу закінчився голом. Сталося це на 19-й хвилині після чудової комбінації: Дубінчак з лівого флангу віддав у центр на Шепелєва, який перевів далі праворуч на Караваєва, той прострілив до воротарської зони на Тимчика і захисник Динамо з другої спроби (перший удар заблокував оборонець Колоса) прошив Фесюна – 0:1

Ковалівці могли відігратися наприкінці першої половини зустрічі. Спочатку Демченко з меж штрафного майданчика стріляв під поперечку – Бущан відбив. А потім після подачі з кутового головою пробивав Бурда і знову сейв від голкіпера Динамо.

Уже в компенсований до першого тайму час супернагоду мав Караваєв. Буяльський віддав чудову передачу на правого півзахисника киян у цій зустрічі, але той з близької відстані завдав удару вище воріт.

Уже по перерві Колос відігрався. Мілько з лівого флангу навісив до штрафного майданчика, де Лучкевич у дотик гарматним пострілом вколотив м'яч у дальній кут воріт – 1:1.

Згодом на 63-й хвилині стався ще один удар для Динамо. Головний арбітр зустрічі Максим Козиряцький вилучив Владислава Ваната. Нападник упав після невеличкого дотику від Ємеця, але рефері розцінив цей момент, як симуляцію і нагородив нападника Динамо другою жовтою. Таким чином, Ванат пропустить матч наступного туру з Шахтарем.

Наприкінці зустрічі непогану нагоду вирвати перемогу мав Бражко. Півзахисник Динамо потужно пробив з дальньої відстані, але Фесюн здійснив сейв. Та забити Динамо так і не спромоглося.

Тож, після поразок від Полісся і Дніпра-1 кияни грають унічию з Колосом та й втрачають Ваната на поєдинок з Шахтарем.