Сенсація в УПЛ! Полісся у матчі з двома вилученнями і пенальті приголомшує Динамо. ВІДЕО

10-й тур чемпіонату України відкривався матчем Полісся – Динамо.

Уже на 4-й хвилині зустрічі кияни повели у рахунку після чудової комбінації. Анрієвський виконав фантастичне закидання за спини захисників Полісся до штрафного майданчика на Волошина, який опинився віч-на-віч з Бойком, вінгер почав обігрувати голкіпера Полісся, але задалеко прокинув м’яч, тому він п’ятою скинув назад Буяльському і капітан Динамо пробив у дотик повз двох захисників – 0:1.

Та вже на 14-й хвилині гравці Полісся зрівняли рахунок. Крушинський завдав сильного удару з-за меж штрафного майданчика, з яким не зумів впоратися Бущан – голкіпер Динамо до м’яча дотягнувся, але парирувати постріл півзахисника господарів не зміг – 1:1.

Непогану нагоду на 32-й хвилині створив Макуана. Конголезець оббіг Дячука і з гострого кута пробивав по воротах Динамо – Бущан перевів на кутовий.

Під завісу першого тайму Полісся ледь не забило ще раз. Макуана виборов м’яч у Тимчика і втік на побачення з Бущаном, але воротар Динамо цю дуель виграв, парирувавши удар конголезьця ногою.

По перерві Динамо отримало право пробити пенальті. Морозко у штрафному майданчику Полісся потягнув за футболку Ваната і завалив нападника Динамо на газон – Віталій Романов після перегляду відеоповтору вказав на позначку. Одинадцятиметровий успішно реалізував Буяльський – Бойко вгадав напрямок удару, але м’яч стрибнув перед ним об газон і він зміг його відбити – 1:2.

На 57-й хвилині Полісся залишилося в меншості. Морозко на фланзі збив Волошина і отримав другу жовту.

На 63-й хвилині господарі поля заробили перспективний штрафний поблизу. Смоляков перекинув стінку і м’яч летів у кут, але Бущан у стрибку відбив на кутовий.

А на 64-й хвилині житомирський колектив таки відігрався. Після навісу з кутового Будківський отримав передачу у штрафному майданчику Динамо і пробив з розвороту – м’яч рикошетом від Бражка залетів у сітку воріт – 2:2.

А на 70-й хвилині Полісся повело у рахунку. Макуана навісив до штрафної зони, м’яч після боротьби Будківського і Сироти відлетів до Козака, який у дотик прошив Бущана – 3:2.

Майже одразу відновити парирет у рахунку міг Андрієвський, але м’яч після потужного дальнього удару півзахисника Динамо влучив у стійку.

На 81-й хвилині непогану нагоду мало Динамо. Караваєв стріляв з меж штрафної зони, але його удар на себе прийняв захисник.

Наприкінці зустрічі підопічні Мірчі Луческу влаштували справжню навалу на ворота суперника, але врятувати бодай нічию у цій зустрічі їм не вдалося. Уже в доданий час червону отримав Караваєв за удар Смолякова ногою в обличчя.

Тож, Динамо, граючи в більшості понад 30 хвилин, поступається Поліссю 2:3. Це друга поразка киян цього сезону.