Погодні умови внесли корективи! Динамо зіграло внічию з 19-разовим чемпіоном. ВІДЕО

Динамо після перемоги над РФШ (1:0), у своєму черговому матчі на зборах грало з тбіліським Динамо, яке минулого сезону посіло друге місце у чемпіонаті Грузії.

Команди жваво стартували, обмінюючись атаками. Весь матч супроводжував рясний дощ, який не міг не позначитися на якості гри.

Перший удар по воротах завдав гравець Динамо Тбілісі Сантіс – Бущан виявився на місці. На що кияни відповіли стрімкою комбінацією, але Кабаєв пробив невдало.

Однак, жоден з наступних моментів не завершився взяттям воріт. Тож, команди пішли на перерву з нульовим рахунком.

Другий тайм виявився цікавішим на моменти. З перших хвилин другої половини зустрічі команди великими силами вперед. Ще одну можливість відкрити рахунок мав Кабаєв, але удар заблукував захисник Динамо Тбілісі. Також під постійним тиском суперника роботу мав і голкіпер киян Нещерет, який надійно захищав свої володіння.

У складі киян варто виділити Ваната та Супрягу, проте динамівців підвела реалізація і м'ячі пролітали повз ворота.

0:0 – гра не виявила сильнішого.