Покарані за помилки. Збірна України, попри непогану гру, прикро програє

У Хожуві відбувся товариський поєдинок між збірними Польщі та України

До заявки господарів поля на цю зустріч не потрапили головний бомбардир команди Роберт Левандовський та півзахисники Локомотива і Леха Гжегош Крихов’як та Якуб Камінський, яких тренерський штаб вирішив поберегти до матчів Ліги Націй. Андрій Шевченко на цей поєдинок зробив певну ротацію: у стартовому складі у воротах вийшов Андрій Лунін, ліворуч у захисті – Богдан Михайличенко, а праворуч – Юхим Конопля. Також варто відзначити відсутність Руслана Малиновського. Замість нього цей матч розпочинав Віктор Коваленко.

Старт за українцями

Збірна України могла повести у рахунку вже на початку. Бохнєвич сфолив у штрафному майданчику на Ярмоленку і головний арбітр матчу без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Виконувати пенальті пішов сам капітан збірної України, але після його удару м’яч влучив у стійку воріт і вилетів у поле.

Підопічні Шевченка упродовж першої половини зустрічі діяли гостро і створювали небезпечні моменти біля воріт Скорупського. Особливо варто відзначити нагоду Яремчука, який увірвався до штрафної зони поляків і пробив з близької відстані. Та, на жаль, м’яч у нападника збірної України зрізався і удар вийшов не сильним.

Прикра помилка

Під кінець першого тайму збірна України пропустила після дуже грубої помилки Луніна. Український голкіпер вийшов далеко з воріт, щоби вибити м’яч, але той зрізався і відлетів до Зелінського. Півзахисник збірної Польщі відпасував на Пьонтека, який з дальньої відстані влучив у порожні ворота – 1:0.

Другий тайм

По перерві збірна України продовжила тиснути на ворота господарів поля. Марлос віддав розрізну передачу на лівий фланг на Коноплю. Захисник збірної України в дотик скинув під удар Циганкову, який з лінії штрафного майданчика пробив під поперечку – Скорупський потягнув.

На 63-й хвилині матчу збірна України пропустила вдруге. Після розіграшу штрафного Матвієнко не зміг далеко вибити м’яч, його підхопив Плахета і прострілив до воротарського майданчика. Модер, який тільки вийшов на поле, виграв позицію і пробив головою – м’яч рикошетом від Коноплі відлетів у стійку. Першим на добиванні опинився все той же Модер, який із декількох метрів пробив у кут воріт – 2:0.

Циганков мав гарну нагоду, щоби відквитати один м’яч. Марлос розрізною передачею вивів на побачення півзахисника Динамо. Той в дотик пробив у дальній кут, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

2:0 – заключний рахунок на табло. Неприємна поразка підопічних Андрія Шевченка перед заключними матчами групового етапу Ліги Націй з Німеччиною та Швейцарією.

Німці удома свій товариський двобій із чехами виграли завдяки єдиному влучному удару Вальдшмідта на 13-тій хвилині матчу. А швейцарці поступилися у Бельгії 1:2. На реалізований вихід сам на сам Мехмеді у першому таймі бельгійці відповіли дублем Батшуаї: центрфорвард спершу скористався обрізкою гостей в обороні, а згодом завершив широку атаку ударом з розвороту.