Показали характер! Динамо відігралося у матчі з 7-разовим переможцем Бундесліги. ВІДЕО

Динамо зіграло з Шальке 04.

У суботу, 13-го липня, Динамо провело свій другий матч на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Шовковського став представник другої німецької Бундесліги – Шальке 04.

Дуже активно команди увійшли у гру, з перших хвилин обмінявшись перспективними моментами. Вже на 14-й хвилині кияни відкрили рахунок матчу. Тимчик зробив прострільну передачу з правого флангу, а Царенко в один дотик відправив м'яч у дальній кут – 1:0!

Трохи пізніше Буяльський забив другий м’яч зі стандарту, але рефері зафіксував фол у штрафній суперника  – гол не зараховано. Німці також не відсиджувались в обороні, намагаючись створити щось попереду, і це їм принесло бажані плоди. На 30-й хвилині Шальке 04 зміг відігратися. Після подачі до штрафної киян, Караман виграв боротьбу за другому поверсі і пробив головою – 1:1.

Не дивлячись на товариський статус поєдинку, команди створили чимало атак, але у першому таймі голів уболівальники більше не побачили. Тож, цифри на табло залишись незмінними 1:1.

На початку другої половини зустрічі Динамо пропустило ще. Сілла забив ефектний м'яч після довгого закидання від партнера, завдавши потужний удар у дальній кут воріт – 1:2.

Утім, відповідь киян не змусила на себе довго чекати. Отримавши пас від Піхальонка, Ванат розстріляв ворота суперника – 2:2.

Після гольової перестрілки заспокоїлась гра на полі і вже Динамо та Шальке 04 догравали поєдинок за нічийним результатом.

Тож, у підсумку 2:2 – гра між киянами та 7-разовим чемпіоном Бундесліги сильнішого не виявила.

Нагадаємо, у першому матчі на зборі Динамо зіграло внічию (0:0) з Падерборном.