Полісся закріплюється в лідерах. Зоря поступається команді із Житомира. ВІДЕО

Луганська Зоря в 12 турі УПЛ приймала житомирське Полісся.

Вже на 9 хвилині Зоря мала реальний шанс вийти вперед. Ігор Кирюханцев віддав елегантний черпачок на панамського форварда Едуардо Герреро. Нападник в дотик стріляв у ближній від себе кут воріт – Полісся врятувала стійка після сейву Дениса Бойка.

Полісся тут же відповіло. Бені Макуана вийшов на ударну позицію та з носка проштовхував м'яч у ворота – впевнений сейв Микити Турбаєвського.

На 16 хвилині вдалося побачити перший забитий м'яч. Богдан Кушніренко віддав передачу на Бені Макуана. Конголезець на швидкості обіграв двох суперників та в падінні пробив точно у дальній кут. 0:1. Полісся виходить вперед.

Після забитого м'яча Зоря пропустила ще кілька хороших атак. Підопічні Юрія Калитвинцева намагалися подвоїти перевагу, але підводила точність.

Зоря у другій половині першого тайму також загрожувала воротам Бойка. Кілька хороших атак завершувалися неточними ударами.

На 35 хвилині Зоря повинна була зрівнювати рахунок. Нападник Ігор Горбач змістився з лівого флангу у центр і метрів з 10 пробив по воротах, м'яч дивом пролетів вище.

На другий тайм Юрій Калитвинцев зробив серйозні зміни. Одразу по перерві замінив трьох футболістів. Лукас Тейлор, Владислав Шаповал та Еміль Мустафаєв поле залишили, а Микита Кравченко, Євгеній Морозко та Борис Крушинський на поле вийшли.

Такий хід міг одразу спрацювати. Житомиряни великими силам пішли вперед і Аріелсон міг подвоювати перевагу Полісся. М'яч після удару бразильця влучив у каркас воріт.

Підопічні Валерія Кривенцова розіграли штрафний удар. Ігор Снурніцин з метрів 25 потужно пробив у бік воріт. Тепер поперечка рятує житомирську команду.

Бені Макуана знову створив небезпеку. Вінгер на швидкості прорвався лівим флангом і вийшов на рандеву з голкіпером. Пробив з носка, але невлучно.

Господарі створили ще один небезпечний момент. Після подачі з кутового ніхто не зумів завдати удару, проте підбирання за луганцями. Простріл в дотик і в падінні пробивав Арсеній Батагов. М'яч після його спроби зрівняти рахунок пройшов повз ворота.

Наприкінці поєдинку міг забивати капітан Зорі Олег Данченко. Після його удару м'яч зрізався у бік від воріт і полетів повз.

Підсумок матчу – мінімальна перемога підопічних Юрія Калитвинцева. Полісся забирає 3 очка у виїзній грі із Зорею та закріплюється на 2 сходинці у турнірній таблиці УПЛ. Вище житомирян тільки криворізький Кривбас, який впевнено здолав СК Дніпро-1 (3:0).