Полтавці знову переможені: Десна дотиснула Ворсклу

У Полтаві день футболу. Місцева Ворскла приймала гостей з Десни.

Підопічні Косовського востаннє в чемпіонаті України перемагали ще в 5 турі в матчі з Колосом 3:0. Хоч полтавці і пройшли далі в Кубку, мінімально здолавши Колос. Натомість Десна впевнено розташовувалася на третій сходинці в турнірній таблиці.

Стартовий склад Десни:

View this post on Instagram

Стартовий склад Десни на матч із Ворсклою:

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Nov 2, 2019 at 4:07am PDT

Із перших хвилин Ворскла намагалася контролювати м’яч, втім до небезпечних моментів це не призвело. Хіба що Пердута на правому фланзі обіграв спочатку Богданова, а потім й Гітченка і, піднявши голову, зряче віддав передачу в центр. А там без опіки опинився Тодор Петрович. Втім, сербський півзахисник завдав удару набагато вище воріт.

Та й вже до середини першого тайму Десна вирівняла становище команд. І теж мала чим відповідати. Калитвинцев віддав класну розрізну передачу у вільну зону, куди вже забігав Хльобас. Втім, Пердута прочитав задумку чернігівців і в підкаті перехопив пас. М’яч відкотився у бік Дегтярьова, але футболіст Десни ледве дотягнувся, щоб пробити. Тому й удар вийшов не сильним і не точним.

Уже в кінці першого тайму знову загрожував воротам Паста Пердута. Футболіст Ворскли по своєму флангу виграв боротьбу у суперника і подав у штрафний майданчик. Але Коломоєць махнув ногою повз м’яч. Буває…

Що тут говорити, якщо за весь перший тайм жодна з команд не завдала удару в площину воріт.

У другому таймі нарешті Десна змінила таку сумну статистику. З лівого франгу Богданов розіграв кутовий разом із Мостовим, а той навісив ледь не у воротарський майданчик. А там головою точного удару завдав Дегтярьов. Але свою команду рятує Різник. Воротар Ворскли чудово зреагував на удар. Здавалося, що він уже валився назад, але все ж зміг однієї рукою дотягнутися до м’яча. Чудовий сейв!

Ефектним голом міг би бути удар Дегтярьова. Футболіст Десни намагався пробити ножицями. Втім, на заваді стала голова капітана Ворскли Володимира Чеснакова. Небезпечна гра – і жовта картка для Дегтярьова.

Десна все ж вдалося забити! Богданов подавав у штрафний майданчик, Різник відбив м’яч перед собою, а Імереков вдало зіграв на добиванні, випередивши свого суперника. 0:1!

Цей гол став єдиним у матчі. Десна здобуває очки на виїзді, а Ворскла продовжує свою невтішну безвиграшну серію в УПЛ.