Помилка ціною в перемогу! Арсенал із Зінченком оступається у матчі з Тоттенгемом. ВІДЕО

Дербі Північного Лондона у 6-му турі АПЛ – Арсенал на Емірейтс Стедіум приймав Тоттенгем.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі канонірів і саме він розпочав гольову атаку, після якої Арсенал повів у рахунку.

Сталося це в середині першого тайму. Українець забрав м’яч у Кулушевського на власній половині поля і розігнав атаку: Зінченко відпасував у центр на Едегора, норвежець продовжив далі на правий фланг на Сака, який хитнув суперника і пробив по воротах – м’яч влучив у захисника Тоттенгема Ромеро, змінив траєкторію і залетів у кут воріт Вікаріо – 1:0.

Потім чудову нагоду зрівняти рахунок мав Джонсон. Вінгер Тоттенгема пробивав із 10 метрів по центру воріт, коли Рая стояв у куту, але голкіпер Арсенала встиг зорієнтуватися і в ефектному стрибку відбив цей удар.

Та наприкінці першого тайму Тоттенгем таки зумів забити. Маддісон на лівому фланзі обіграв Сака, увійшов до штрафного майданчика і прострілив на лінію воротарської зони на Сона, який в дотик пробив у дальній кут – м'яч влучив у стійку і залетів у сітку – 1:1.

На старті другого тайму підопічні Артети отримали право пробити пенальті. Ромеро зіграв рукою у власному штрафному майданчику після удару Вайта. Головний рефері Роберт Джонс, переглянувши повтор, призначив одинадцятиметровий удар, який впевнено реалізував Сака. Англієць з позначки пробив по центру воріт, а Вікаріо, намагаючись вгадати напрямок польоту м’яча, стрибнув у правий від себе кут – 2:1.

Та раділи господарі недовго. Жоржиньйо, який вийшов на заміну по перерві, обрізався на власній половині поля, Маддісон забрав м’яч відпасував на Сона і нападник Тоттенгема завдав удару точно в кут воріт – 2:2.

Після цього забити втретє жодна з команд не спромоглася. Тож, Арсенал через грубу помилку Жоржиньйо втрачає перемогу в дербі Північного Лондона. Після цієї зустрічі каноніри мають 14 очок, як і Тоттенгем.