Удар в поперечку та багато боротьби! Зоря і Рух видали напружений матч в УПЛ. ВІДЕО

Зоря у 16-му турі УПЛ на стадіоні Авангард в Ужгороді приймала львівський Рух.

За перші 45 хвилин команди мали обмаль моментів. Перший небезпечний удар стався у середині першого тайму, коли Антюх обігрався у стіночку з Герреро і завдав удару з дальньої відстані – м’яч пройшов над поперечкою.

Також свою нагоду мав і Герреро. Панамець протягнув м'яч до штрафного майданчика Руха і пробивав по воротах – сейв голкіпера львів’ян Ледвія.

Мабуть найнебезпечніший у матчі стався на 33-й хвилині. Гравці Руха розіграли чудову комбінацію і Карабін, який опинився у декількох метрах від воротарської зони, міг виводити свою команду вперед у рахунку, але він не влучив по м’ячу.

Одразу по перерві львів’яни могли виходити вперед. Сич завдав сильного удару з дальної відстані у кут воріт – Сапутін у стрибку відбив. Першим на добиванні опинився Квасниця, який з близької відстані влучив у поперечку.

Згодом небезпечно з меж штрафної зони Зорі пробивав Плюман, але м’яч після удару легіонера Руха пройшов поруч зі стійкою.

Попри усі спроби, жодна з команд так і не зуміла відзначитися у цій зустрічі. Тож, поєдинок завершився з рахунком 0:0. Зоря після цього матчу набирає 11 очок і залишається 15-ю у чемпіонаті України, Рух – 5-й і 25 балів.