Потягнув удар з лету. Лунін крутим сейвом допоміг Реалу перемогти. ВІДЕО

Мадридський Реал у 30-му турі Ла Ліги переміг Атлетик з рахунком 2:0! Свій внесок у перемогу зробив і Андрій Лунін.

На 52-й хвилині українець за рахунку 1:0 на користь вершкових врятував команду від пропущеного м'яча. Іньякі Вільямс після подачі з кутового пробивав з лету ногою у кут воріт і голкіпер Реала зробив ефектний сейв! (Сейв Луніна на 3:22 у відеоогляді)

За Реал у цьому поєдинку двічі забивав Родріго. Спочатку, на 8-й хвилині, бразилець розкішним дальнім ударом відправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

А вже на 73-й хвилині Родріго оформив дубль. Він увійшов до штрафного майданчика, прибрав захисника і відправив м'яч у ближній кут воріт – 2:0.