Повернулися на шлях перемог. Жирона з голом Циганкова розбиває Райо. ВІДЕО

Жирона у 26-му турі чемпіонату Іспанії вдома приймала Райо Вальєкано.

У першому таймі команди мали обмаль моментів – усього один удар в площину воріт на обидва колективи і той не завдав багато клопотів голкіперу.

Та вже на старті другої половини зустрічі Жирона прямо понеслася вперед. Одразу по перерві чудову нагоду змарнував Довбик. На українця віддали передачу з флангу і він опинився сам перед воротами, але не зміг обробити передачу і м'яч полетів далі.

Потім, на 50-й хвилині, Циганков увійшов до штрафної зони і пробивав у ближній кут – сейв голкіпера.

Але на 52-й хвилині український вінгер таки забив. Гутьєррес скинув під удар на Циганкова і той у дотик майже з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у сітку воріт – 1:0

На 57-й хвилині Довбик мав супернагоду, щоби відзначитися. Циганков віддав передачу на форварда, який з близької відстані пробив вище воріт.

На 76-й хвилині гравці Райо Вальєкано ще й залишилися в меншості – Чаваррія отримав другу жовту і покинув футбольне поле.

За декілька хвилин міг відзначатися Стуані, нападник який замінив Довбика, пробивав головою під поперечку, але воротар гостей виконав чудовий сейв.

Уже на першій компенсованій хвилині Жирона забила вдруге і зняла усі питання про переможця матчу. Савіо обійшов двох гравців Райо і з меж штрафної зони покотив м'яч точно у кут воріт – 2:0.

А на п'ятій доданій хвилині Савіо добив суперника. Бразилець отримав м'яч на фланзі, оббіг захисника і з гострого кута прошив голкіпера – 3:0.

Після цієї перемоги Жирона набирає 59 очок і повертає собі другу сходинку в Ла Лізі.