Пройшлися катком! Шахтар із хет-триком Сікана розбиває Металіст. ВІДЕО

У центральному матчі 5-го туру УПЛ Шахтар на Арені Львів дуже просто розібрався з Металістом. Проте запеклого протистояння не вийшло, команда Йовічевича просто переїхала свого суперника.

Гірники ще у першому таймі зняли усі питання про переможця зустрічі, забивши чотири м'ячі без відповіді. Данило Сікан, якого Ігор Йовічевич випустив із перших хвилин, за тайм повторив своє досягнення матчу плей-оф кваліфікації до Євро-2023 зі Словаччиною – нападник оформив хет-трик. Ще голом відзначився Зубков.

Почалося усе з 18-ої хвилини. Після подачі з кутового від Мудрика Сікан, якого не накрили на ближній стійці, головою відправив м'яч у ворота – 0:1.

На 30-й хвилині гірники подвоїли перевагу. Бондаренко розкішною розрізною передачею вивів віч-на-віч з голкіпером Металіста Рибкою Судакова. Півзахисник Шахтаря не поскупився і викотив Сікану на порожні ворота, нападник не схибив – 0:2.

Наступний гол до свого активу записав Зубков. Мудрик віддав точну передачу до штрафної зони на ексвінгера Ференцвароша, той прибрав захисника і прошив Рибку – 0:3.

Ще за три хвилини Шахтар довів рахунок до розгромного. Мудрик виконав подачу з правого флангу на дальню стійку, Рибка не встиг на перехоплення і Сікан головою переправив м'яч у сітку воріт – 0:4.

По перерві Шахтар, маючи таку перевагу, помітно скинув оберти. Йовічевич у другому таймі випустив Лассіну Траоре і нападник із Буркіна-Фасо швидко відповів вдячністю, забивши на 72-й хвилині. Танковський вибив м'яч з-під ніг Мудрика просто на Траоре, який із лінії штрафної зони пробив чітко у кут воріт 0:5.

На 80-й хвилині головний арбітр матчу Ігор Пасхал призначив пенальті у ворота Металіста. Мизюк у штрафному майданчику сфолив на Бондаренку. До удару підійшов Михайло Мудрик, але переграти з одинадцятиметрової позначки Рибку він не зміг – сейв голкіпера харків’ян.

Гравці Металіста таки спромоглися на гол престижу. Після подачі з кутового Чідомере, якого загубили захисники Шахтаря, з близької відстані ударом головою прошив Трубіна – 1:5. До слова, це був лише другий гольовий момент у номінальних господарів. До цього м'яч на результативний кутовий сейвом відправив Трубін.

Та останнє слово усе одно було за гірниками. Швед вивів на ударну позицію Джуресека і хорват другим дотиком покотив поміж ніг голкіперу Металіста – 1:6. На цьому Ігор Пасхал дав фінальний свисток.