Прокляття Динамо. Кияни знову мінімально поступаються Ренну. ВІДЕО

Мірча Луческу у матчі 4 туру групового етапу Ліги Європи вирішив здивувати французький Ренн. Румунський спеціаліст випустив Дениса Гармаша на лівому фланзі півзахисту, посадивши в запас Владислава Кабаєва. Ще дві зміни відбулися в захисті, де замість Кенджори та Попова з'явилися Тимчик і Сирота. Не обійшлося без втрат – Бойко через травму поступився місцем в основі Нещерету.

Як і в попередньому поєдинку, Ренн заволодів ініцітивою з перших хвилин гри. Гості намагалися потурбувати молодого голкіпера киян дальніми ударами. Небезпечно пробивали Буріжо, Дуе, Мелінг – не вистачило гравцям французької команди влучності.

За Динамо небезпечним ударом відзначився Гармаш, який змусив Манданда в стрибку переводити м'яч на кутовий.

Найнебезпечнішу нагоду кияни створили у компенсований до першого тайму час. Циганков з флангу прострілив на лінію воротарського майданчика гостей, але ні Бєсєдіну, ні Дубінчаку переправити м'яч у ворота Ренна не вдалося.

Другий тайм розпочався з гола французів. Буріжо подав з кутового на Ву, якого забув Сирота, і центральний захисник гостей з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт Нещерета – 0:1.

Міг після навісу Буріжо забивати ще й Теат. Ще один центральний захисник французів двічі впродовж однієї хвилини пробивав по воротах Динамо – вище!

Мірча Луческу не став тягнути із замінами, кинувши в бій Ваната, Кабаєва, Андрієвського, Вівчаренка та Караваєва. Свіжі гравці мали б допомогти киянам створити бодай якийсь тиск на оборону гостей. На жаль, цього не сталося і саме Ренн був ближчим до забитого м'яча (варто згадати удар Сулемана поруч із дев'яткою воріт Динамо).

На останній хвилині непогано з добивання пробивав Олександр Караваєв, але м'яч після удару гравця збірної України пройшов поруч зі стійкою воріт Манданда.

Динамо зазнає четвертої поразки у чотирьох турах Ліги Європи.