Промах року. Фейл завадить Аль-Айну Реброва і Ярмоленка здобути чемпіонство. ВІДЕО

У поєдинку 21 туру Про-ліги ОАЕ Аль-Айн Сергія Реброва приймав лідера чемпіонату Шабаб Аль-Ахлі

Саме гості відкрили рахунок у зустрічі на 68 хвилині. Такий перебіг подій не влаштовував господарів і Сергій Ребров кинув у бій Андрія Ярмоленка, який нещодавно відновився від травми.

З лідером збірної України на полі Аль-Айн зусиллями Лаба на 80 хвилині рахунок зрівняв (1:1), а на останній хвилині зустрічі трапилося неймовірне. Гравець Аль-Айна Саїд Ахмед Абдулла з декількох метрів пробив повз порожній кут воріт Шабаб Аль-Ахлі:

Після 21 туру команда Сергія Реброва відстає від лідера на 5 очок. Перемога дозволила б скоротити цю відстань лише до одного бала.