Пропустили на 3-й хвилині, але перемогли. Ворскла приголомшує Дніпро-1 в УПЛ. ВІДЕО

Дніпро-1 у рамках 16-го туру УПЛ на Дніпро-Арені приймав Ворсклу.

Уже на 3-й хвилині дніпряни повели у рахунку. Піхальонок виконав розкішну передачу з центра поля до штрафного майданчика полтаців, Ісенко помилився на виході і Лєднєв з гострого кута відправив м’яч у кут воріт – 1:0.

Утім, гості швидко відійшли від пропущеного м’яча на перших хвилинах і почали самі тиснути на ворота суперника.

На 31-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок. Скляр вивів віч-на-віч із Волинцем Челядіна і той з близької відстані прошив голкіпера дніпрян – 1:1.

А на 42-й хвилині підопічні Віктора Скрипника вийшли уперед. Кане навісив на дальню стійку на Феліпе, який обробив м’яч і сильно пробив по воротах – 1:2.

Одразу по перерві міг зрівнювати рахунок Гуцуляк. Лідер Дніпра-1 завдавав удару з близької відстані, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Ще за хвилину полтавці ледь самі собі не привезли, Якубу коли вибивав влучив у Філіппова і від нападника Дніпра-1 м’яч полетів під поперечку, але Ісенко у стрибку відбив.

На 63-й хвилині голкіпер Ворскли знову врятував свою команду. Бабенко пробивав із дальньої відстані у верхній кут воріт – Ісенко відбив на кутовий.

Однак, попри усі спроби, гравці Дніпра-1 так і не зуміли забити. Тож, матч завершується перемогою Ворскли 2:1. Завдяки цьому полтавці набирають 22 очки і підіймаються на 7-му сходинку. Дніпряни, які мають 33 пункти, тепер же займають друге місце, оскільки Кривбас свій матч із Олександрією виграв і вийшов на першу сходинку.