Прощальний матч Луніна! Суперсейви українця і висока оцінка. ВІДЕО

У заключному турі Сегунди Ов’єдо на виїзді грало з Ельче.

Для команди Луніна цей матч вже нічого не вирішував. Ов’єдо ще минулого поєдинку гарантувало собі місце в Сегунді на наступний сезон. Клуб українця набрав 53 очки, і від зони вильоту його відділяли 6 пунктів.

View this post on Instagram

‪🔵⚪️ ¡LOS NUESTROS¡ ‬ ‪¡VAMOS, OVIEDO! ⚔️‬ – ‪#ElcheRealOviedo ‬ ‪#VamosOviedo‬

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Jul 20, 2020 at 11:08am PDT

Першими забили господарі. Захист Ов’єдо припустився помилки. Санчес обікрав Гонсалеса, увірвався до штрафного майданчика і прострілив на лінію воротарської зони на Жонатаса. Нападник Ельче в дотик прошив Луніна – 1:0.

Та за декілька хвилин українець врятував Ов’єдо від ще одного пропущеного гола. Фольк пробивав з-за меж штрафного майданчика. Лунін в ефектному стрибку дістав м’яч з-під поперечки.

Під кінець тайму Ов’єдо відігралося. Болано робив простріл із правого флангу, і голкіпер Ельче відбив просто на Гонсалеса. М’яч від гравця Ов’єдо залетів у ворота – 1:1.

У другій половині зустрічі роботи в українського голкіпера вистачало.

В середині тайму Лунін знову врятував Ов’єдо. Родрігес потужно пробивав майже з лінії штрафного майданчика точно під поперечку. Але український голкіпер зумів парирувати цей постріл.

Згодом Лунін знову був змушений тащити. При подачі з кутового захисники Ов’єдо не втримали Кальво. Оборонець Ельче майже впритул сильно пробив головою, але Лунін впорався з цим ударом.

Та все ж українець пропустив удруге. Ельче провело стрімку контратаку. Лопес виконав чудову подачу на голову Мільї, і нападник в дотик пробив у кут воріт – 2:1.

Більше голів у цьому поєдинку не було. За цей матч голкіпер Ов’єдо отримав найвищий бал у своїй команді. Статистичний портал Sofascore оцінив гру Луніна у 7.5 балів.

Скріншот Sofascore

Для Луніна це був останній матч за Ов’єдо, адже контракт голкіпера з клубом закінчується 21-го липня.

Загалом Лунін провів 20 поєдинків у складі Ов’єдо, з яких 6 відстояв на нуль.