Приголомшив Реал! Конкурент Довбика відвантажив 4 м'ячі у ворота Луніна. ВІДЕО

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі Реала в матчі 37-го туру Ла Ліги з Вільярреалом, але саме в цьому поєдинку захист мадридців вирішив відпочити.

Уже на 6-й хвилині Лунін зробив суперсейв. Серлот стріляв із дальньої відстані точно у кут, але голкіпер Реала кінчиками пальців дотягнувся до м'яча і перевів його у стійку.

На 14-й хвилині мадридці вийшли вперед. Гюлер після передачі Діаса відправив м'яч у сітку воріт Вільярреала – 0:1.

Усередині тайму Лунін знову врятував команду від гола. Після подачі з кутового Мілітао зрізав м'яч у власні ворота, але українець встиг зреагувати і відбити ногами.

На 30-й хвилині перевагу мадридців подвоїв Хоселу. Васкес навісив на голову нападнику Реала, який спокійно пробив у кут – 0:2

На 39-й хвилині Вільярреал відквитав один гол. Себальйос почав щось вигадувати у власному штрафному майданчику, Москера забрав у нього м'яч і навісив на Серлота, який з близької відстані пробив головою точно у кут – без шансів для Луніна – 1:2.

Ще до перерви мадридці двічі забили. Спочатку відзначився Васкес після подачі Діаса – 1:3. А потім Гюлер оформив дубль, завдавши удару із меж штрафного майданчика у дальній кут – 1:4.

Та в другому таймі Серлот влаштував холодний душ для Луніна і Реала.

Спочатку, на 48-й хвилині, після подачі від Морено форвард сильним ударом головою прошив Луніна – 2:4. Трохи згодом нападник Вільярреала вийшов віч-на-віч із українцем та технічного його переграв – 3:4.

А потім, на 56-й хвилині, Морено вивів на удар Серлота, який майже з десяти метрів пробив у протихід Луніну – 4:4.

Після цього голів у зустрічі більше не було. Уже наприкінці поєдинку Лунін потягнув удар від Траоре з меж штрафного майданчика у ближній кут.

Тож матч завершився з рахунком 4:4! Завдяки цим 4-м голам Серлот очолив таблицю бомбардирів Ла Ліги. На рахунку нападника Вільярреала тепер 23 забиті м'ячі. Довбик йде другим, маючи з 21 гол у своєму активі.