Дуже прикрий старт. Румунія знищує збірну України на Євро-2024. ВІДЕО

Збірна України стартувала на чемпіонаті Європи 2024 поєдинком із Румунією.

Підопічні Сергія Реброва забрали гру під свій контроль і намагалися створити моменти, але пройти потужний захист суперників не вдавалося.

Перші 20 хвилин румуни грали майже без м'яча і віддали лише 39 передач проти 187 української команди. Але реалізувати свою перевагу в гол синьо-жовті не змогли.

Натомість, на 29-й хвилині після помилки українців збірна Румунії створила гол. Матвієнко трохи забарився з передачею і під тиском суперника у власному штрафному майданчику віддав передачу на Луніна. Голкіпер у дотик вибив, але зробив це не вдало, оскільки м'яч отримав Ман, він далі скинув на Станчу і капітан Румунії гарматним пострілом під поперечку вивів свою команду вперед у рахунку – 1:0.

Згодом Станчу ледь не оформив дубль. Лідер румунів вирішив з кутового крутити м'яч у ворота і лише поперечка врятувала збірну України. Не дарма Сергій Ребров, як він сам розповідав, свого часу хотів підписати Станчу в Аль-Айн.

Синьо-жовті, попри перевагу в володінні м'ячем, так і не зуміли пройти надійну оборону Румунії, як наслідок – 0 ударів у площину воріт протягом першого тайму.

По перерві підопічні Йорданеску забили ще двічі... Спочатку, на 52-й хвилині, румуни розіграли швидку контратаку і Марін дальнім ударом прошив Луніна – 2:0.

А на 57-й хвилині, Ман після розіграшу кутового накрутив декількох гравців, увійшов до штрафного майданчика і віддав до воротарської зони на Дрегуша, який з декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт – 3:0.

Перший удар в площину воріт збірна України завдала на 76-й хвилині. Судаков сильно пробив з дальньої відстані і Ніце, хоч і з другої спроби, але все ж зумів забрати м'яч до рук.

Забити бодай один гол Україні не вдалося і вона розпочинає це Євро з прикрої поразки 0:3.