Пушич переграє Луческу в Українському Класичному. Шахтар б'є Динамо у Києві. ВІДЕО

У 13-му турі УПЛ на стадіоні імені Лобановського відбулося Українське Класичне – Динамо приймало Шахтар.

Уже на першій хвилині зустрічі ледь не привіз Судаков. Лідер гірників віддавав пас назад Різнику, але підсковзнувся і Беніто ледь не перехопив м’яч – на щастя, підстрахував голкіпер, який вчасно вийшов і вибив.

Після цього команди обмінялися по одному удару в площину воріт, але обидва не завдали великих клопотів голкіперам.

На 30-й хвилині дуже небезпечний момент мав Беніто, який у цій зустрічі заміняв дискваліфікованого Ваната. Після подачі від Шепелєва нігереєць пробивав боковими ножицями під стійку, але Різник у стрибку здійснив ефектний сейв.

За три хвилини кияни мали ще одну супернагоду. Шапаренко віддав розкішну передачу до штрафної зони Шахтаря на Караваєва, який опинився сам перед воротами, але півзахисник Динамо невдало обробив м’яч і пробив повз.

На 39-й хвилині біло-сині знову були близькі до гола. Шапаренко зі штрафного навісив до воротарської зони і Беніто забракло дещиці, щоби переправити м’яч у площину.

Під кінець першого тайму дуже небезпечно пробивали Караваєв та Шапаренко, але в обох випадкам динамівцям не вистачило трохи влучності, щоби поцілити у ворота.

Однак, уже по перерві гостріше діяли гірники і саме вони на 53-й хвилині повели у рахунку. Невертон віддав розкішну розрізну передачу повз декількох гравці Динамо до штрафного майданчика на Зубков, який з близької відстані прошив Бущана – м’яч пролетів поміж ніг голкіпера киян – 0:1.

Господарі зуміли відповісти лише двома неточними дальніми ударами Бражка і Дячука.

На 79-й хвилині гравці Шахтаря могли подвоювати перевагу. Сікан на замасі прибрав Дячука у штрафному майданчику Динамо і з лівої пробивав у кут – сейв Бущана.

На 88-й хвилині динамівці могли зрівнювати рахунок. Царенко перехопив м’яч на половині поля Шахтаря, віддав далі на Пономаренко, той відпасував до штрафного майданчика на Караваєва, який у дотик стріляв у ближній кут, але схибив.

Відіграти кияни не змогли. Тож, Шахтар з рахунком 1:0 переграє Динамо в Українському Класичному.