Довбик і Циганков у тіні Вінісіуса та Беллінгема! Реал з Луніним декласує Жирону. ВІДЕО

Українське дербі у Ла Лізі. Реал Мадрид Андрія Луніна на Сантьяго Бернабеу приймав Жирону Артема Довбика та Віктора Циганкова.

Усі три українці вийшли у стартових складах своїх команд на цей поєдинок. Уже на 6-й хвилині усіх приголомшив своїм голом Вінісіус. Бразилець наважився пробити з дальньої відстані, м'яч за розкішною траєкторію від стійки залетів у сітку воріт – 1:0.

Майже одразу Жирона відповіла своїм момент, але удар Довбика з меж штрафного майданчика заблокував захисник. Попри проблеми з центральними оборонцями у Реалі, це була єдина нагода каталонської команди протягом першого тайму.

Натомість, Реал, який діяв гостріше, на 35-й хвилині подвоїв свою перевагу. Вінісіус чудовою передачею вивів віч-на-віч із Гассанігою Беллінгема, той обіграв голкіпера Жирони і відправив м'яч у порожні ворота – 2:0.

По перерві Реал забив ще раз. На 54-й хвилині Вінісіус обіграв на фланзі Коуту, увійшов до штрафного майданчика і завдав удару з гострого кута – Гассаніга відбив у центр і першим на добиванні опинився Беллінгем, який з легкістю переправив м'яч у сітку – 3:0.

На 60-й хвилині Реал продовжив розносити Жирону. Вінісіус обікрав Коуту в центрі поля, Родріго протягнув м'яч до лінії штрафного майданчика, не зустрівши спротив захисників, і пробив точно в кут воріт – 4:0.

На 89-й хвилині арбітр ще й призначив пенальті у ворота Жирони. Коуту збив у штрафному майданчика Гюлера. Одинадцятиметровий не зміг реалізувати Хоселу – нападник Реала пробив у стійку.

Тож, Реал перемагає з рахунком 4:0 і закріплюється на першій сходинці з 61 балом. Тепер відрив мадридців від другого місця, яке займає Жирона, складає 5 очок.