Реал із Луніним виходить у фінал! Українець провів гарну гру, але пропустив із пенальті. ВІДЕО

Мадридський Реал в 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу грав із єгипетським Аль-Ахлі. Ворота вершкових у цій зустрічі захищав Андрій Лунін, оскільки Куртуа наразі травмований.

Андрій Лунін Аль-Аглі Реал Мадрид клубний чемпіонат світуСкріншот із Twitter

Підопічні Карло Анчелотті зі старту взяли м’яч під повний контроль, але за 15 хвилин іспанський колектив нічого не зумів створити, як і суперник. Згодом пішли моменти. Перший удар у площину в цій зустрічі завдав Антоніо Рюдігер після подачі з кутового. Захисник Реала головою пробив слабко і по центру воріт.

Гравці Аль-Ахлі відповіли двома гострими нагодами. Спочатку із меж штрафної зони із гострого кута стріляв Мохамед Шеріф, а потім Мохамед Абдельмонем із одинадцяти метрів завдав удару головою. В обох випадках м’яч пройшов над поперечкою.

Після цього футболісти королівського клубу змарнували дві чудові нагоди повести у рахунку. Вінісіус вискочив віч-на-віч Ель-Шенаві, але з гострого кута не зміг закрутити під дальню стійку і м'яч пройшов повз.

За декілька хвилин схожий момент мав Родріго, який теж вискочив на побачення із голкіпером. З тієї самої позиції бразилець пробив у ближній кут і лише стійка врятувала єгиптян.

На 31-й хвилині свою реакцію продемонстрував Лунін. Українець відбив потужний постріл Ель-Шахата із меж штрафної зони.

Наприкінці першого тайму Реал таки забив. Вінісіус обікрав захисника поблизу штрафного майданчика суперника, вирвався сам на сам із Ель-Шенаві і елегантно перекинув голкіпера – 0:1.

Одразу по перерві захист Аль-Ахлі знову дав тріщину і вершкові подвоїли свою перевагу. Модрич чудовою розрізною передачею вивів віч-на-віч із голкіпером Родріго – бразилець бив у дальній кут, але воротар відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Вальверде, який одним дотиком прибрав захисника, а другим відправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

На 63-й хвилині зустрічі головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота Реала – Камавінга збив у власному штрафному майданчику Ель-Шахата. Нагоду з одинадцятиметрової позначки впевнено реалізував Алі Маалул, розвівши Луніна і м’яч по різних кутах –1:2.

Цей забитий м’яч підбадьорив номінальних господарів поля і вони кинулися відігруватися. На 79-й хвилині Лунін довелося рятувати Реал. Після навісу з кутового Тахер Мохамед завдав удару головою у ближній кут – український голкіпер у падінні відбив.

На 81-й хвилині Лунін вчасно вийшов з воріт і не дав нападнику Аль-Ахлі вийти з ним на побачення.

На 87-й хвилині усі питання про переможця матчу мав знімати Модрич. Хорват пробивав пенальті, але не зміг переграти голкіпера Аль-Ахлі. Утім, те що не зробив Модрич, виконав Родріго. Бразилець уже в компенсований час обігрався у стіночку п’ятками із Себальйосом, опинився сам перед воротами і з близької відстані впевнено переграв Ель-Шенаві – 1:3.

Остаточну крапку поставив Аррібас. 21-но річний футболіст вийшов на заміну на останній хвилині і одразу забив. Гравець отримав м’яч у штрафному майданчику, підготував удар і пробив точно у кут воріт – 1:4.

Тож Реал виходить до фіналу клубного чемпіонату світу, де зіграє з Аль-Хілялем із Саудівської Аравії. Матч відбудеться 11 лютого.