Виправився за помилку. Лунін і Реал шокують Барселону в Ель Класико. ВІДЕО

Ель Класико у 32-му турі Ла Ліги – Реал на Сантьяго Бернабеу приймав Барселону. У воротах мадридців уже звично грав Андрій Лунін.

На 6-й хвилині каталонці повели у рахунку після кутового. Лунін помилився на виході, його перелетів м'яч і Крістенсен, який виграв боротьбу в Крооса, пробив головою у порожні ворота – 0:1.

Та радість гостей була недовгою. Уже на 18-й хвилині гравці Реала зрівняли рахунок після пенальті. Лукас Васкес обійшов на правому фланзі Канселу і в штрафному майданчику його збив Кубарсі – арбітр одразу вказав на позначку. Одинадцятиметровий удар впевнено реалізував Вінісіус – 1:1.

Барселона ледь знову не вийшла вперед на 28-й хвилині, але в останній момент врятував Лунін. Після подачі з кутового Ямал у дотик переправив м'яч у ближній кут (на стійці у Реала не стояв гравець) і український голкіпер уже на лінії воріт встиг відбити (м'яч не встиг повністю перетнути лінію воріт).

Більше гольових нагод у першому таймі не було.

На старті другої половини зустрічі командами обмінялися потужними ударами Ямала та Беллінгема, але в обох випадках Лунін і Тер Стеген впевнено парирували ці постріли.

На 69-й хвилині Барселона знову вийшла вперед у рахунку. Ямал завдав удару з-за меж штрафного майданчика – Лунін відбив. Першим на м'ячі опинився Фермін, за яким не встигли захисника Реала, і він у дотик прошив українського голкіпера – 1:2.

За 4 хвилини підопічні Карло Анчелотті зрівняли рахунок. Вінісіус з лівого флангу прострілив на дальню стійку, куди вбігав Лукас Васкес, якого загубили оборонці Барси – іспанець одразу пробив точно у кут воріт – 2:2.

На 78-й хвилині Лунін ледь не відзначився асистом. Голкіпер мадридців сильно вибив уперед на Вінісіуса, м'яч перелетів гравця Барселони і бразилець вийшов віч-на-віч із Тер Стегеном, але переграти німця він не зумів.

А вже у компенсований час Реал вирвав перемогу в матчі. Після прострілу з правого флангу Беллінгем у дотик вколотив м'яч під поперечку – 3:2.

Після цієї перемоги Реал собі майже гарантує чемпіонство. За 6 турів до кінця чемпіонату мадридці випереджають Барселону, яка йде другою, на 11 очок.