Реалізація підвела. Україна програє Аргентині і покидає Олімпійські ігри. ВІДЕО

У заключному матчі Олімпіади 2024 збірна України грала з Аргентиною.

Команді Ротаня у цій зустрічі потрібно було лише перемагати, щоби виходити у чвертьфінал, оскільки Марокко у своєму матчі без проблем розібралося з Іраком.

Україна – Аргентина Олімпійські ігриФото: Getty Images

У стартові 15 хвилин аргентинці затисли Україну біля своїх воріт, намагаючися забити, але синьо-жовті зуміли витримати атаки суперника.

А найцікавіше трапилося вже під завісу першого тайму. Спочатку дві свої нагоди мали аргентинці. Спочатку Альварес отримав передачу в штрафному майданчику українців та пробив у ближній кут, але м'яч пройшов повз ворота. А потім віч-на-віч із Фесюном вийшов Гондоу – голкіпер збірної України врятував свою команду.

Свої нагоди мали і Україна. Михайленко продерся до штрафного майданчику Аргентини і сильно стріляв по воротах, але його удар у підкаті заблокував захисник. Потім Криськів теж пробивав із близької відстанні – у цьому випадку також аргентинців врятував оборонець. Найнебезпечніше пробивав Рубчинський. Гравець Динамо розрядив гармату з дальньої відстані, однак голкіпер відбив.

Та вже на старті другого тайму Аргентина вийшла вперед у рахунку. Альмада протягнув м'яч з центра поля, його ніхто не зустрів із українських гравців, і він сильно пробив із-за меж штрафного майданчика у верхній кут – без шансів для Фесюна – 0:1.

Першу небезпеку після пропущеного гола українці створили на 68-й хвилині. Тоді Криськів пробивав з дальньої відстані у дальній кут – голкіпер Аргентини у стрибку забрав м'яч до рук.

Попри всі зусилля, збірна України не зуміла пробити захист суперника та виграти цей поєдинок. Натомість у компенсований час аргентинці забили вдруге. Медіна завдав удару з дальньої відстані у кут – Фесюн парирував. Однак першим на добиванні був Ечеверрі, який покотив м'яч у порожні ворота – 0:2.

Тож команда Ротаня поступається 0:2 Аргентині і покидає Олімпійські ігри 2024.