Ребров повертається з перемогою. Ференцварош завдяки суперголам долає Дебрецен. ВІДЕО

В Угорщині знову грають у футбол.

Чемпіонат Угорщини повернувся перенесеним поєдинком 1 туру між Ференцварошем і Дебреценом. У складі чинних чемпіонів Сергій Ребров випустив всіх українців – Харатіна і Зубкова, але першими у цій зустрічі раділи саме номінальні гості. Вже на 13 хвилині класний удар вдався півзахиснику Дебрецена Адаму Боді, який класно пробив з-за меж штрафного майданчика – 0:1.

Підопічних Реброва такий старт матчу не збентежив і за 8 хвилин паритет встановив Шигер – 1:1:

Sigér hamar egyenlített a Loki ellen

A Ferencvárosi Torna Club középpályása nem akart elmaradni Bóditól és ő is szép gólt szerezve egyenlített a DVSC (Debreceni Vasutas Sport Club) ellen. Itt nézheti élőben a találkozót: https://bit.ly/3bVFCcj

Опубліковано M4Sport Субота, 23 травня 2020 р.

Той же Шигер показав на 42 хвилині, що і у нього з дальнім ударом все у повному порядку – 2:1:

Sigér most messzebbről, de ismét nagy gólt szerzett

Úgy tűnik, Sigér Dávidnak megjött a lövőkedve, duplájának köszönhetően a szünetben már a Ferencvárosi Torna Club vezet a DVSC (Debreceni Vasutas Sport Club) ellen. A mérkőzést itt követheti élőben: https://bit.ly/3bVFCcj

У другому таймі господарі сконцентрувалися на результаті і почали грати обережніше, ніж у першій половині. Сергій Ребров хотів втримати переможний рахунок, який би дозволив його команді впевненіше почуватися на вершині турнірної таблиці.

Попри небагаточисельні спроби Дебрецена зрівняти рахунок, Ференцварош довів матч з необхідним результатом до логічного завершення. Мінімальна перемога команди із Будапешта і відрив у 6 очок від Фегервара Івана Петряка.