Ребров пише легендарну історію. Неймовірний Ференцварош б’є Динамо в Лізі Чемпіонів. ВІДЕО

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів Ференцварош приймав вдома Динамо Загреб. В попередньому етапі угорський клуб з проблемами, але все ж здолав Селтік.

Команда Реброва забила вже на другій хвилині матчу. Токмак прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика і подав на дальню стійку, де опинився правий захисник Ференцвароша Ловренчич, який і відправив м’яч у сітку воріт  – 1:0.

Та вже за декілька хвилин саме оборонець господарів поля став антигероєм моменту. Він невдало у підкаті перехопив передачу з центра поля, і гравець загребського Динамо Адемі вийшов на побачення з голкіпером. Але переграти Дибуса йому не вдалося.

В середині тайму гості змогли відігратися. Після подачі з кутового Адемі виграв повітря на ближній стійці і невдало пробив у дальній кут. М’яч влучив у гравця Ференцвароша Узуні і вже від нього залетів у ворота– 1:1.

Нападник міг реабілітуватися під кінець першого тайму. Узуні виграв позицію у захисника після подачі з лівого флангу, але невдало пробив з декількох метрів просто у голкіпера.

Другу половину зустрічі краще розпочали загребці

Чудову нагоду змарнував Кастраті. Півзахисник Динамо вийшов віч-на-віч з Дибусом, але не зміг влучити у площину воріт.

Моменти створювали гості, а забив Ференцварош. Узуні скористався помилкою захисників Динамо в центрі поля, вийшов на побачення з голкіпером і пробив точнісінько у кут воріт – 2:1.

Останні хвилини поєдинку хорвати намагалися тиснути на ворота Дибуса, але відігратися так і не змогли.

Ференцварош виходить до плей-оф кваліфікації Ліги Чемпіонів. Суперником команди Реброва стане переможець пари Карабах – Мольде.

Читайте також: Кривдник Шахтаря не по кишені Барселоні! Каталонці не можуть отримати ТОП-форварда та Реал розпродає таланти! Мадридці віддадуть відкриття минулого сезону