Результати матчів Ліги чемпіонів. Наполі громить Ліверпуль, Баварія б'є Інтер, Яремчук виграє. ВІДЕО

Ліверпуль Юргена Клоппа продовжує лихоманити. У Неаполі з англійської команди просто познущалися хлопці Лучано Спалетті.

Наполі вийшов уперед вже на 5 хвилині. Зелінський реалізував пенальті за гру рукою від Мілнера – 1:0.

Господарі могли забити з одинадцятиметрової позначки ще на 18 хвилині, але Осімхен сам заробив пенальті і сам же його змарнував. Аліссон потягнув удар нігерійця.

Безпорадністю захисту мерсисайдців на 36 хвилині скористався Замбо-Ангісса. Камерунець після передачі від Зелінського пробив точно у ближній кут воріт гостей – 2:0!

До перерви до розгрому рахунок встиг довести Сімеоне. Нападник неаполітанців забив після сольного проходу Кварацхелії – 3:0.

Після перерви команди дуже швидко обмінялися голами. На 47 хвилині Зелінський ще раз (цього разу з гри) переграв Аліссона – 4:0.

А за дві хвилині Луїс Діас забив "м'яч престижу" – 4:1.