Результати матчів Ліги чемпіонів. Шериф пропустив Інтер, ляпас для ПСЖ і кураж Аякса. ВІДЕО

У другому матчі групи D Шериф Юрія Вернидуба вдома приймав міланський Інтер.

Чемпіони Італії забивати могли ще у першому таймі, але щастя (навіть каркас воріт рятував молдовський клуб) до перерви було на боці Шерифа.

Удача команди Вернидуба закінчилася у таймі другому. На 54 хвилині Інтер завдяки удару Брозовича з 16 метрів розмочив рахунок на табло – 0:1.

Гол гостей збентежив молдовський колектив, який просто споглядав на те, як Шкріньяр розстрілював голкіпера господарів Атанасіадіса – 0:2.

Добив господарів Алексіс Санчес на 83 хвилині. Чилієць підстеріг незлагодженість захисників Шерифа і влучно пробив – 0:3.

Гол Траоре у компенсований до другого тайму час підсолодив гірку поразку – 1:3.

Такий результат посуває Шериф на третю сходинку в турнірній таблиці групи D.