Роналду тут безсилий. Лаціо розбиває Ювентус і здобуває Суперкубок Італії

Ювентус зустрічався із Лаціо в Суперкубку Італії. Матч проходив у Саудівській Аравії і завершився впевненою перемогою римської команди.

Прогнозований Юве

Мауріціо Саррі виставив на поєдинок бойовий склад. Можна відзначити лише відсутність К’єлліні, який відновлюється після травми. В центрі захисту його замінив Меріх Деміраль. Перспективний і талановитий Де Лігт залишився на лавці для запасних. Нідерландець поки що не вражає Саррі чимось неординарним.

Забивний Лаціо

Лаціо в Серії А має найрезультативнішу атаку. Іммобіле із партнерами уже забили 38 м’ячів. Тому головний тренер Орлів Сімоне Індзагі виставив на Суперкубок такий склад.

Уже на 8-й хвилині півзахисник Лаціо Луїс Альберто небезпечно пробивав, але м’яч пролетів над дев’яткою. Згодом Іммобіле класно викотив тому ж Альберто під удар. Іспанець чітко і технічно пробив під стійку – 1:0. Ювентус намагався побудувати гру через позиційні атаки. Проте, підопічні Індзагі непогано закривалися біля власних воріт.

Найбільша небезпека Ювентуса в атаці йшла від Роналду і Дібали. Саме вони організували гол своєї команди. Наприкінці першого тайму Роналду розхитав захисника і пробив лівою. Воротар Лаціо Стракоша дотягнувся до м’яча, але відбив його просто в ноги Дібалі. Аргентинець не схибив – 1:1.

Урок реалізації від римлян

На 73-й хвилині Лаціо знову вийшов уперед. Лулич отримав точну передачу в штрафному майданчику і влучно пробив прямісінько у верхній кут воріт – 2:1. Наступний гострий момент знову виник у римської команди. Корреа навіть відзначився голом, але лайнсмен зафіксував офсайд. Емоції спалахували у головного тренера туринців Мауріціо Саррі. За що він отримав жовту картку. Уже в доданий час Дібала з вигідної позиції міг забити зі штрафного, але влучив у стінку.

Крапку в цьому матчі поставив Катальді. Він відмінно реалізував штрафний удар, призначений за фол Бентанкура перед штрафним майданчиком – 3:1. Лаціо виграє Суперкубок Італії. Але в Серії А боротьба триває. Ювентус разом з Інтером очолює турнірну таблицю, маючи в активі по 42 очки. Лаціо посідає третю сходинку. Команда Індзагі має 36 залікових балів, але також одну гру в запасі.