Розбили росіян і пішло. Данія знищує Вельс на шляху до чвертьфіналу Євро-2020

1/8 Євро-2020 розпочалася матчем між валлійцями та данцями

Феєрична перемога збірної Данії у поєдинку з росіянами не лише вивела команду Каспера Гюлманда до плей-оф Євро, а і надихнула на подальші подвиги у турнірі.

Представники скандинавської країни обережно розпочали зустріч із Вельсом, але до середини тайму вирівняли гру, яка загалом у першій половині проходила без небезпечних моментів (зі стартових хвилин запам’ятався лише удар Бейла поруч зі стійкою воріт Шмайхеля).

На 27 хвилині номінальні гості вийшли вперед

Дамсгорд скинув на Дольберга, а нападник Ніцци наважився на обвідний удар з лінії штрафного майданчика – м’яч залетів точно під стійку воріт Ворда – 0:1!

До перерви збірній Вельсу оговтатися так і не вдалося, тому вболівальники команди червоного дракона сподівалися на позитивні зміни одразу після перерви.

Проте другий тайм знову став ударом по самовпевненості господарів

На 48 хвилині захисник валлійців Вільямс вибив м’яч після прострілу Брейтвейта просто на ногу Дольбергу. Форвард данців без роздумів з декількох метрів пробив точно у сітку воріт Ворда – 0:2!

На 65 хвилині рахунок ледь не став розгромним. Єнсен виконав удар/навіс і м’яч, зачепивши стійку воріт збірної Вельсу, полетів за межі поля.

Завершення матчу перетворилося не в навалу валлійців, а у добивання суперника данців. Ворд потягнув удар Корнеліуса, Брейтвейт із добивання поцілив у стійку, а Андерсон ще один шанс своєї команди змарнував ударом повз дальню стійку воріт опонентів.

Добив беззубих представників Британії Мехле

Латераль Аталанти прийняв м’яч у штрафному майданчику валлійців, на замасі прибрав Девіса і пробив у ближній кут воріт Ворда – 0:3.

Photo by Koen van Weel – Pool/Getty Images

Тиск розгрому не витримав Вілсон, який за хвилину після гола Мехле зрубав автора третього забитого м’яча гостей. За грубий підкат ззаду арбітр зустрічі показав пряму червону картку – вилучення.

Вже у компенсований до другого тайму час Брейтвейт після скидання від Корнеліуса забив четвертий м’яч данців у зустрічі. Форвард Барселони легко прибрав захисника і поцілив у дальній кут воріт Ворда. Після тривалого перегляду VAR на предмет офсайду арбітр указав на центр поля – 0:4.

Данія розбиває Вельс і виходить в 1/4 фіналу Євро-2020.