Розчарування для Мудрика. Ван Дейк у суперматчі вириває трофей для Ліверпуля. ВІДЕО

У фіналі Кубку англійської футбольної ліги (Carabao Cup) зійшлися Челсі та Ліверпуль.

Михайло Мудрик, який став героєм чвертьфінального матчу з Ньюкаслом (коли українець зрівняв рахунок на 90-й хвилині і перевів поєдинок у серію пенальті), розпочинав зустріч із лави для запасних.

Першу супернагоду в зустрічі створили саме сині. Палмер пробивав меж з лінії воротарської зони, але Келлехер встиг зреагувати і у стрибку відбив.

На 32-й хвилині підопічні Почеттіно таки змогли забити. Джексон втік від захисника і викотив на Стерлінга, який переправив м'яч у порожній кут воріт Ліверпуля. Але арбітр після підказ VAR гол не зарахував через офсайд у Джексона.

Та вже у другому таймі VAR спрацював на користь Челсі. На 60-й хвилині після навісу зі штрафного Ван Дейк забив головою. Та потім рефері переглянув відеоповтор епізоду і взяття воріт не зарахував.

На 76-й супермомент мав Галлагер. Півзахисник Челсі після передачі від Палмера пробивав майже з лінії воротарської зони, але влучив у стійку.

Після цього Галлагер ще й не реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером Ліверпуля.

На 89-й хвилині Маурісіо Почеттіно вирішив випустити Михайла Мудрика.

Уже в компенсований до другого тайму час Челсі влаштував справжню навалу на ворота Ліверпуля, але Келлехер був на висоті і все відбивав.

Тож, матч перейшов у овертайми. На 94-й хвилині чудову нагоду мав Даннс. 18-тирічний нападник Ліверпуля пробив головою, але м'яч із-під поперечки дістав Петрович.

На 115-й хвилині підопічні Юргена Клоппа змарнували ще один шанс. Спочатку після навісу з флангу Еліот влучив у стійку, а потім Данс на добиванні не зміг переграти Петровича, який вже лежав на газоні.

Але на 118-й хвилині після подачі з кутового забив Вірджил Ван Дайк! Захисник втік від Дісасі, випередив Мудрика і головою відправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

Відігратися Челсі не встиг. Тож, Ліверпуль виграє Кубок Англійської футбольної ліги!