Розгром! Фантастичний Ванат робить результат для збірної України U-21. ВІДЕО

Збірна України U-21 провела ще один поєдинок відбору до чемпіонату Європи 2023-го року. Суперником підопічних Руслана Ротаня стала Північна Македонія.

У першому українці переважали суперника за грою, але так і не змогли забити. Активним був Судаков, який пристрілювався декілька разів з дальньої відстані. Непогано пробивав головою Супряга. Також міг забивати Криськів.

На початку другого тайму прекрасний момент мав Владислав Супряга. Після прострілу В'юнника нападник Динамо з кількох метрів не зумів замкнути передачу.

Вихід на заміну Ваната на 65-й хвилині кардинально змінив ситуацію.

Спочатку Владислав класно асистував В'юннику після красивої комбінації у штрафному майданчику — 1:0. А вже за кілька хвилин Ванат відзначився гольовою передачею на Судакова, який чітко пробив метрів із 15-ти. Україна повела у рахунку 2:0.

Наприкінці матчу Ванат підтвердив статус героя поєдинку. Спочатку молодий форвард отримав м'яч на лівому фланзі, накрутив кількох суперників і ефектно перекинув голкіпера — 3:0.

А вже за декілька хвилин Ванат зробив дубль — 4:0.

Після 8 матчів у групі H збірна України має 19 очок і посідає другу сходинку. Українці уже точно гарантували собі місце у плей-оф відбору, однак підопічні Ротаня можуть ще завоювати пряму путівку на Євро 2023 і з другого місця. Для цього їй необхідно набрати найбільшу кількість очок з-поміж 9 команд, які посядуть другі сходинки у своїх групах.