Розгром перед єврокубками. Дніпро-1 трощить Ауду. ВІДЕО

Лідер чемпіонату України Дніпро-1 в своєму заключному матчі на навчально-тренувальному зборі в Туреччині обіграв латвійську Ауду.

Підопічні Олександра Кучера відкрили рахунок на 22 хвилині. Пеглоу скористався помилкою суперника, перехопив м'яч і, увірвавшись в штрафний майданчик номінальних гостей, відпасував під удар Довбику. Форвард дніпрян свій шанс реалізував – 1:0!

Закріпити свою ігрову перевагу українці зуміли на 37 хвилині. Матарріта наважився на дальній удар – м'яч після рикошету від захисника латвійської команди влетів у сітку воріт Ауди – 2:0!

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Footballhub (@foothubua)

Не пройшло і хвилини, а рахунок вже став розгромним. Номінальні господарі знову застосували пресинг, який змусив суперників помилитися. Довбик відпасував на Гуцуляка, який викотив під удар Піхальонку – 3:0!

Другий тайм розпочався з неприємностей.

Спочатку через ушкодження поле залишив Гуцуляк, якого замінив Пасіч. А на 60 хвилині ексгравець Вереса зіграв рукою у власному штрафному майданчику – пенальті. Минчев Валефа з одинадцятиметрів переграв – 3:1.

Проте сумували українці недовго. За три хвилини все той же Довбик після класного розіграшу і прострілу Горбунова з флангу переправив м'яч у кут воріт суперника – 4:1.

На 65 хвилиі Дніпро-1 організував ще один м'яч. Пасіч навісом знайшов у штрафному майданчику латвійців Довбика, який ударом/пасом доправив м'яча до Танчика, який з близької відстані поцілив у ворота гостей – 5:1!

Дніпро-1 перемагає і на позитивній хвилі вирушає на Кіпр, де зіграє матч плей-оф Ліги конференцій.