Розгром від Зорі. Луганці розтрощили Металіст. ВІДЕО

Луганська Зоря в матчі 26 туру УПЛ в гостях розгромила Металіст.

Підопічні Патріка Ван Леувена відкрили рахунок вже на першій хвилині. Мизюк після прострілу з флангу зрізав м'яч у власні ворота – 0:1.

До десятої хвилини гості створили ще декілька нагод біля воріт Єрмолова, що заслужено переросло у забиий м'яч. Герреро біля штрафного майданчика господарів розхитав опонента і ударом здалеку поцілив точно у дальній кут – 0:2!

До розгрому довів рахунок на 21 хвилині Шахов. Досвідчений півзахисник вдало зіграв на добиванні – 3:0!

Продовжив феєрію голів Імереков. Захисник Зорі скористався класним навісом Вантуха і головою пробив у дальній кут воріт Єрмолова – 0:4 на 26 хвилині!

Ще до перерви до непристойного міг довести рахунок Булеца, але півзахисник луганців змарнував пенальті, який арбітр зустрічі призначив за гру рукою Демченка (капітан Металіста незаправилами зупинив м'яч, який летів у ворота – вилучення). Орендований у Динамо футболіст з одинадцятиметрової позначки пробив вище.

Після перерви Зоря збавила оберти, але без ще одного гола команда Ван Леувена не пішла.

На 85 хвилині Бражко реалізував пенальті за фол Ніколишина проти Погорілого – 0:5

Зоря зминає чергового суперника на шляху до медалей УПЛ.