Шахтар і Дніпро-1 у небезпеці. Зоря громить Металіст 1925 у Києві. ВІДЕО

Патрік Ван Леувен у домашньому поєдинку Зорі з Металістом 1925 не міг розраховувати одразу на двох лідерів. Імереков і Бражко пропускали зустріч з харків'янами через перебір жовтих карток.

Проте і без двох ключових гравців господарі дуже швидко вийли вперед у рахунку. Вже на 7 хвилині Сидоренко потягнув удар Герреро, м'яч залишив у грі Снурніцин, який віддав на Шахова. Досвідчений півзахисник з декількох метрів переправив м'яч під поперечину воріт Металіста 1925 – 1:0!

До перерви ситуація могла змінитися в обидва боки. Спочатку Герреро змарнував вихід віч-на-віч з Сидоренком, пробивши прямо в голкіпера гостей. А на останніх хвилинах тайму могла покарати луганців за марнотратство. Ременюк з флангу навісив на Островського, форвард гостей випередив захисників і голкіпера господарів – м'яч після удару головою від нападника влучив у поперечину воріт Сапутіна.

Зоря не збиралася ходити по тонкій кризі, тому на старті другої половини луганці просто зім'яли суперника.

На 48 хвилині Назарій Русин перехопив м'яч після невдалої передачі Мартинюка, вийшов віч-на-віч з Сидоренком і пробив точно у ближній кут воріт Металіста 1925 – 2:0!

Не встигли харків'яни відійти від такого удару, а рахунок вже став 3:0. Герреро біля чужого штрафного майданчика обігрався з Булецою, на замасі обіграв захисника гостей і пробив під поперечину воріт Сидоренка.

Міг підсолодити гіркоту поразки гол Курила. Але голкіпер Зорі Сапутін потягнув м'яч пісдя удару головою від захисника гостей.

Небезпечно злету пробивав Ростислав Русин. Півзахисник Металіста 1925 в падінні пробивав у дев'ятку воріт Зорі, але на шляху м'яча став Батагов, який головою відбив цей удар.

Наприкінці зустрічі змарнував свою нагоду Нагнойний. Півзахисник господарів з близької відстані не зумів переграти Потімкова.

Зоря знову перемагає. Команда Ван Леувена продовжує переслідувати Шахтар та Дніпро-1.