Розкішний гол та хет-трик бразильця. Рух СЕНСАЦІЙНО розбиває лідера УПЛ Зорю. ВІДЕО

У 4-му турі УПЛ Рух досить неочікувано переміг Зорю.

Львів'яни підходили до цього поєдинку в ролі аутсайдера (три поразки і останнє місце в чемпіонаті). Натомість луганці після перемог над Ворсклою (3:1), Львовом (3:2) та Динамо (3:2) очолювали турнірну таблицю.

Обидві команди активно розпочали поєдинок і набрали непоганий темп, але у гольові нагоди він, на жаль, не вилився. Були лише дальні удари у виконанні гравців обох клубів, але їх важко назвати небезпечними.

Перший по-справжньому гольовий момент виник на 41-й хвилині і він одразу завершився забитим м’ячем. Сапуга пробивав сильно з-за меж штрафного майданчика туди, де стояв голкіпер Зорі Дмитро Мацапура. Воротар луганців не зміг зафіксувати м’яч у руках і відбив перед собою. На добиванні першим опинився Таллес, який і вивів Рух уперед – 1:0.

На старті другого тайму головний арбітр матчу Віктор Копієвський призначив пенальті у ворота Зорі. На 48-й хвилині Мацапура у власному штрафному майданчику сфолив на Таллесі у ситуації, яка аж ніяк цього не вимагала. Рефері без вагань вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся сам постраждалий. Бразилець із позначки впевнено переграв голкіпера Зорі – 2:0.

На 55-й хвилині луганці відквитали один гол. Крістіан виконав подачу з правого флангу на одинадцять метрів на Русина, який опинився неприкритим. Нападник Зорі ударом в дотик головою відправив м’яч у сітку воріт – 2:1.

Зоря тиснула і спробувала розвинути свій успіх, та на 62-й хвилині Рух забив утретє. Хет-трик шедевральним ударом оформив Таллес. Бразилець майже з лінії штрафного майданчика пробив ближче до правого верхнього кута воріт Мацапури. М’яч влучив у поперечку і залетів у сітку – 3:1.

Відігратися чи принаймні забити ще один м'яч гравці Зорі так і не зуміли. Тож, Рух здобуває дебютну перемогу цього сезону в УПЛ, а Зоря зазнає першої поразки. А УПЛ перетворюється на лігу, де аутсайдер здатен за грою перемогти лідера.