Рух до медалей. Зоря завдяки голам динамівців знову перемагає. ВІДЕО

Зоря в матчі 19 туру УПЛ в Києві приймала Рух.

Господарі поля могли відкрити рахунок у зустрічі вже на першій хвилині гри. Паньків врятував львів'ян після удару Мишньова, а потім випередив Русина, який ледь не відгукнувся на закидання з-за меж штрафного майданчика.

Рух не знітився і відповів своїм супершансом. Довгий після подачі з кутового з меж штрафного майданчика Зорі пробив по вротах Сапутіна – голкіпер луганців зайняв правильну позицію і врятував свою команду.

Стартову активність команд увінчав гол Зорі. Дришлюк зіштовхнувся у штрафному майданчику Руха зі Слюбиком і арбітр зустрічі Віталій Романов вказав на одинадцятиметрову позначку (момент, який ще будуть обговорювати в футбольних колах). Булеца впевнено реалізував пенальті – 1:0!

Гол луганців заспокоїв гру, яка знову вибухнула вже у другому таймі.

На 64 хвилині Вантух своїм прострілом знайшов у штрафному майданчику гостей Русина, який в один дотик відправив м'яч у кут воріт Паньківа – 2:0.

Мав відігравати один м'яч на 75 хвилині Климчук. Але його удар із забійної позиції прийняв на себе каркас воріт Сапутіна – поперечка!

Зняв усі запитання щодо переможця на 86 хвилині Погорілий. Снурніцин віддав передачу на молодого форварда Зорі, який одним дотиком м'яч прийняв, а іншим – відправив у кут воріт гостей – 3:0!

Зоря громить Рух і продовжує переслідування лідерів УПЛ.