Рух виявився не по зубах! Динамо втрачає очки у матчі з 14-ю командою УПЛ. ВІДЕО

Динамо у 21-му турі УПЛ грало з Рухом. У стартовий склад киян повернувся Віталій Буяльський, який відбув свою трьохматчеву дискваліфікацію за образу арбітра після матчу з Дніпром-1.

На 3-й хвилині підопічні Луческу ледь не привезли м’яч у власні ворота. Лонвейк невдало обробив пас від Нещерата у своєму штрафному майданчику, його обікрав Таллес і одразу пробив. Нідерландський півзахисник встиг виправити свою помилку і заблокувати удар гравця Руха.

Динамо свою ж першу нагоду одразу реалізувало. Сталося це на 16-й хвилині. Беніто дуже просто розвернув на правому фланзі захисника і прострілив на лінію воротарської зони, куди вривався Ванат – нападник киян у дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Під кінець першого тайму львів’яни відігралися і не обійшлося без допомоги Динамо. Шепєлєв обрізався поблизу власного штрафного майданчика, Довгий перехопив і віддав на Климчука. Той намагався пробити, але м’яч рикошетом від захисника киян відлетів знову до Довгого, який з декількох метрів переграв Нещерета – 1:1.

По перерві Мірча Луческу спробував змінити картину гри своєї команди і вдався до замін. Замість Беніто і Шепєлєва з’явилися Царенко та Гармаш. Та моментів від цього у киян не побільшало, натомість міг забивати Рух. Після передачі з власної половини поля від Таллеса Климчук вийшов на ударну позицію, але не зміг переграти Нещерета, який врятував свою команду від пропущеного м’яча.

Згодом у Динамо вийшли на поле Андрієвський і Рамірес, але це не змінило ситуацію в грі киян попереду. І до кінця поєдинку підопічні Луческу так і не змогли створити ще один небезпечний момент біля воріт Паньківа.

Тож, матч завершився з рахунком 1:1. Динамо втрачає шанс обійти Зорю у турнірній таблиці. Команда набирає 40 очок і йде четвертою. У Руха після цього поєдинку 19 очок і львів’яни займають 14-ту сходинку.