Руслан Малиновський: Макаренко зараз грає на дуже хорошому рівні

Півзахисник Генка Руслан Малиновський розповів FootballHub про колишній гравців УПЛ в Бельгії.

⏯ 2-0 winst tegen Charleroi. We komen net te kort voor po1 maar rechten de rug voor po2 🔴⚪ #KVKcha

A post shared by KV Kortrijk (@kv_kortrijk) on Mar 11, 2018 at 8:48am PDT

Про Євгена Макаренка (грав за Динамо – прим. ред.):

Женя Макаренко зараз грає на дуже хорошому рівні у Кортрейку. Він навдало грав лівого захисника. І його за це критикували. Навіть тренер після кількох матчів. Але потім його перевели у середину поля і він дуже солідно зараз там виглядає. Думаю, до нього зараз є і буде дуже великий інтерес з боку деяких клубів.

Це теж приклад. Ти маєш показувати свій рівень. І навіть у таких командах, як Кортрейк. Це не топ клуб Бельгії. Але він все одно показує там дуже хорошу гру. З таких клубів можна переходити у сильніші команди.

Raz, dwa, trzy 👊 One, two, three ⚽️⚽️⚽️

A post shared by Łukasz Teodorczyk (@lukaszteodorczykofficial) on Feb 25, 2018 at 8:15am PST

Про Лукаша Теодорчика (грав за Динамо – прим.ред.):

Він періодично грає непогано. Він вистрілив у минулому сезоні, а в цьому йому важче. Він знаходиться під тиском. Він підписав новий контракт з клубом. Я очікував, що він не заб’є стільки ж м’ячів, як у попередньому сезоні. Важко, коли команди укомплектовані. Йому було важко із захисниками і моментів було не багато. Думаю, йому треба дуже серйозно працювати, щоб повернутися на попередній рівень.

Команди вивчили манеру його гри. У нас чіпкі захисники. Вони йому нічого не давали. Корпусом його відтіснили, а він дав по ногах. Отримав за це жовту картку, а потім подивилися повтор і дали йому два матчі дискваліфікації. Команди його вивчають. Він любить провокувати, постійно шукає контакт, якийсь момент, щоб спровокувати. Таких футболістів у Бельгії тут багато, тому треба бути стійким і весь час у грі, щоб не розпилятися на такі моменти. Багато людей провокує і можуть вдарити десь після моментів ліктем і чи сказати щось таке.

Training hard & ready for tonight. Hopefully he will score again and take distance from the others in the topscorerstandings. And ofcourse 3 points #dennis#blessed#NotAllowToGiveUp🙏 #training#bruges#fcbruges#CluZwa#zultewaregem#essevee#staycalm#support#football#coyb#💙🖤

A post shared by Emmanuel Bonaventure Dennis 42 (@emmanuel_dennis_fanpage) on Aug 11, 2017 at 2:09am PDT

Про Денніса Бонавентуре (грав за Зорю – прим. ред.):

Він ще молодий. Він непогано почав тут. Я говорив з ним після матчів. Йому все подобається, але хочеться більше грати. Думаю, йому треба бути терплячішим. В останньому матчі він віддав гольову передачу. Він дуже хорошого рівня футболіст. У нього все попереду. Йому просто потрібно бути терплячішим. Йому треба працювати і він стане одним із ключових гравців Брюгге.

Говорили після матчу, коли 2:2 зіграли. Непогано вийшов на заміну. Сказав, що засмучений, бо мало грає. Я сказав, що треба потерпіти. Такі моменти бувають. Конкуренція там дуже серйозна. В деяких матчах грали інші футболісти і був результат. Може наставник нічого не захотів міняти. На мою думку, він нічим не гірший від інших гравців на цій позиції. Йому просто потрібно продовжувати працювати. І все у нього буде добре.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також