Самотужки обіграв ПСЖ! Нігерійський талант познущався над обороною чемпіонів. ВІДЕО

У 5 турі французької Ліги 1 ПСЖ вдома приймав Ніццу.

Нападник гостей Терем Моффі вже з перших хвилин спіймав кураж. Вже на 21 хвилині нігерієць забиває і шокує Париж. Лівою ногою у ближній від себе кут. Ніцца попереду – 0:1.

На 29 хвилині, після передачі Хакімі Кіліан Мбаппе зрівняв рахунок – 1:1. Та на 53 хвилині Моффі тікає від всіх захисників ПСЖ, дуже легко обігрує Данілу та віддає фактично на порожні ворота. Гаетан Лаборд спокійно робить рахунок 1:2. Та на цьому Терем Моффі своє знущання над чемпіоном Франції не зупинив. Після зміщення у центр та кілька оманливих рухів нападник точнісінько у лівий від себе кут відправив м'яч. 1:3.

ПСЖ спробує відіграти під кінець поєдинку, але дубля Мбаппе виявиться замало. 2:3. ПСЖ зазнає першої поразки в сезоні.

Нагадаємо, що після 5 турів у підопічних Луїса Енріке 8 очок.