Сейви Луніна, дубль Вінісіуса і два пенальті. Реал рятується в матчі ЛЧ з Баварією. ВІДЕО

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Баварія вдома приймала Реал. Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридців на цей поєдинок.

Уже на першій хвилині зустрічі українець врятував свою команду від пропущеного м'яча. Кейн розрізною передачею до штрафного майданчика вивів на удар Сане, за яким не встигли захисники і вінгер мюнхенців із близької відстані пробивав у по воротах – голкіпер Реала парирував.

Згодом Лунін здійснив ще один сейв, коли забрав м'яч до рук після удару Кейна із меж штрафної зони.

Нападник Баварії намагався підловити українця на 9-й хвилині, коли наважився пробити із центра поля, але удар в нього вийшов неточним.

Гравцям Реала вдалося стримати стартовий натиск Баварії і відтіснити мюнхенців від своїх воріт, а в середині тайму підопічні Карло Анчелотті взагалі забили. Кроос фантастичним розрізним пасом вивів віч-на-віч із голкіпером Вінісіуса і бразилець спокійно в дотик покотив м'яч під ногою Ноєра у сітку воріт – 0:1.

Наприкінці першої половини зустрічі господарі заробили небезпечний штрафний удар поблизу воріт Луніна, проте м'яч після удару Кейн пройшов поруч зі стійкою. Тож команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь Реала.

По перерві мадридці мали чудову нагоду, щоби подвоїти перевагу, але Ноєр здійснив суперсейв. Кроос із меж штрафного майданчика крутив м'яч у дальній кут – голкіпер Баварії у стрибку відбив.

На 53-й хвилині німці зрівняли рахунок. Сане отримав м'яч на правому фланзі, хитнув гравця Реала і потужним пострілом вколотив м'яч у ближній кут воріт Луніна – 1:1.

На 57-й хвилині команда Томаса Тухеля взагалі вийшла вперед. Кейн реалізував пенальті, який заробив Мусіала. Нападник Баварії з позначки розвів Луніна і м'яч по різних кутах – 2:1.

На 67-й хвилині Баварія ледь не забила втретє. Після подачі з кутового Даєр пробивав головою і Лунін врятував. За декілька хвилин мюнхенці мали ще одну небезпечну нагоду після стандарту, але голкіпер Реала розрядив ситуацію, забравши м'яч до рук.

Свої моменти мали і вершкові. На 79-й хвилині Модрич чудовою передачею вивів на удар Вінісіус, але той з гострого кута не зміг переграти Ноєра.

На 82-й хвилині Реал отримав право пробити пенальті – Кім Мін Дже у власному штрафному сфолив проти Родріго і арбітр без вагань вказав на позначку. Одинадцятиметровий спокійно реалізував Вінісіус – 2:2.

Більше голів у зустрічі не було. І тепер доля путівки до фіналу ЛЧ вирішиться у Мадриді на Сантьяго Бернабеу.