Сенсація на снігу. Минай не дає Зорі відірватися від Динамо. ВІДЕО

Луганська Зоря в Києві за непростих погодних умов приймала Минай

Команда Патріка ван Лювена хотіла скористатися осічкою Динамо в матчі з Металістом 1925 (0:0), щоби обійти команду Луческу на два залікові бали.

Перший тайм пройшов у боротьбі. Боротьбі футболістів із засніженим полем! За таких умов креативити в атаці було дуже складно, тому до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко.

Арсеній Батагов впродовж однієї хвилини втратив одразу два супершанси (все, що створили команди за першу половину гри). Спочатку центральниq захисник луганців з меж штрафного майданчика потужним ударом перевірив на міцність каркас воріт гостей – поперечка. І в цій же атаці оборонець Зорі після прострілу з флангу з близької відстані не зумів переграти Бандуру – сейв гокліпера Миная.

Другий тайм розпочався зі спроби Бутка забити дальнім ударом. Герой матчу з Олександрією цілив у дальній кут воріт закарпатців – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Надихнувся ідеєю партнера по команді Бражко. Орендований у Динамо півзахисник наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і вцілив точно у кут воріт Бандури – 1:0 на 61 хвилині!

Минайців такий результат не влаштовував і вони почали атакувати. Близьким до успіху був Горін на 82 хвилині. Центральний захисник гостей підключився на подачу з кутового і з ближньої стійки пробив у кут воріт Мацапури – голкіпер Зорі врятував свою команду.

Доля винагородила підопічних Шарана у компенсований до другого тайму час. Після подачі з кутового Батагов у власному штрафному майданчику вибив м'яч в Імерекова, від якого ігровий снаряд відлетів на гравця Миная, а той відпасував на Твердохліба – 1:1.

Минай врятував нічию в матчі з фаворитом!