СЕНСАЦІЯ у Німеччині! Баварія вилітає з Кубку від команди з третьої ліги. ВІДЕО

У Кубку Німеччини справжня сенсація.

Чемпіон Німеччини мюнхенська Баварія приїхала у гості до команди третього дивізіону Саарбрюкена. Для гостей все розпочалось доволі звично. Вже на 16 хвилині зустрічі Томас Мюллер точним ударом у кут воріт вивів Баварію вперед – 0:1.

Після того, як підопічні Томаса Тухеля повели в рахунку господарі почали підбиратися до воріт суперника. Наприкінці першого тайму Саарбрюкен зрівняв рахунок. М'яч у порожні ворота покотив Патрік Зонтгаймер – 1:1.

У другому таймі Баварія створила достатньо моментів, щоб повести у рахунку вдруге у цьому матчі. Та впевнена гра воротаря господарів не дозволила гостям це зробити. А на 90+6 хвилині зустрічі Саарбрюкен шокував усіх  Марсель Гаус забив у ворота Мануеля Ноєра та сенсаційно вивів свою команду в 1/8 фіналу Кубку Німеччини. Саарбрюкен перемагає Баварію із рахунком 2:1.