Сенсаційна прикрість. Гол з центру поля допоміг Спортингу пройти Арсенал. ВІДЕО

Олександр Зінченко вийшов у стартовому скалді Арсенала на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи зі Спортингом.

Підопічні Артети дуже швидко продемонстрували португальським гостям свої наміри здобути перемогу. На 19 хвилині Джака вдало зіграв на добиванні після виходу віч-на-віч з Аданом Мартінеллі та сейвом іспанського голкіпера Спортинга – 1:0!

За десять хвилин гості могли відігратися, але Зінченко встиг заблокувати удар Едвардса з меж штрафного майданчика лондонців.

Міг збільшити перевагу своєї команди до двох м'ячів Жезус. Бразилець увірвався в штрафний майданчик гостей, але з близької відстані не зумів переграти Адана – сейв голкіпера португальців.

У першому таймі команду Артети спіткали одразу дві невдачі. Томіясу та Саліба зазнали травм, через що у бій довелося кидати Вайта та Холдінга.

Після перерви Спортингу вдалося приголомшити Арсенал.

На 62 хвилині Педру Гонсалвеш ударом з центру поля перекинув Рпамсдейла і зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1!

Едвардс міг вивести гостей вперед у рахунку на 73 хвилині, але, вийшовши віч-на-віч з Рамсдейлом, поцілив м'ячем у голову голкіперу лондонців.

У компенсований до другого тайму час все той же Едвардс міг дальнім ударом шокувати Арсенал, проте м'яч після удару вінгера Спортинга пройшов над поперечиною воріт господарів.

В першому екстра-таймі мав забивати Троссард. Ексгравець Брайтона скористався помилкою гравця суперників і вийшов віч-на-віч з Аданом. Іспанський голкіпер зумів зачепити м'яч, направивши його у стійку воріт.

У другому екстра-таймі двічі міг забивати Габріель. Центральний захисник Арсенала пробивав після подач Едегора зі штрафного та кутового. У першому епізоді Адан продемонстрував реакцію, а в другому – на допомогу прийшов захисник, який став на шляху м'яча, коли той вже летів у ворота гостей.

Долю путівки в 1/4 фіналу визначила серія одинадцятиметрових ударів, де все вирішив один промах. Його припустився Габріель Мартінеллі, який невдало пробив саме туди, куди стрибнув Адан – 3:3 за сумою двох матчів у основний час і 3:5 в серії пенальті.

На жаль, команда Олександра Зінченка залишає єврокубки.