Серйозна заявка на чемпіонство. Ман Сіті з Зінченком знищує Ліверпуль на Анфілді. ВІДЕО

У 23-му турі АПЛ Манчестер Сіті на виїзді грав з Ліверпулем

Перед цим матчем мерсисайдці мали 40 очок і посідали 4-ту сходинку в чемпіонаті Англії. Містяни ж йшли першими, маючи 47 пунктів і одну гру в запасі. На цей надважливий поєдинок Хосеп Гвардіола випустив у стартовому складі Олександра Зінченка.

Перший тайм

Обидві команди дуже обережно розпочали поєдинок. На початку зустрічі Сіті більше контролював м’яч, але здебільшого на власній половині поля. Перший момент у цьому поєдинку створили саме гравці Ліверпуля у середині тайму. Александер-Арнольд виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика на Мане і той з метрів шести завдав потужного удару головою. Та м’яч пройшов трохи вище воріт.

За декілька хвилин чудову нагоду мав Фірміно. Нападник господарів сильно пробив з меж штрафного майданчика під поперечку – Едерсон перевів м’яч на кутовий.

Гравці Манчестер Сіті не забарилися з відповіддю і мали свою супернагоду. Стерлінг накрутив у штрафному майданчику Ліверпуля Александра-Арнольда, Тіаго Алькантару та Фабіньйо і останній зачепив вінгера містян за ногу. Арбітр без вагань вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий удар взяв Гюндоган, проте німець пробив над поперечкою. До слова, для Ман Сіті це третій не забитий пенальті з чотирьох останніх у ворота Ліверпуля.

Упродовж першого тайму Зінченко вдало закривав на своєму фланзі Салаха та чудово підключався до атак Сіті. Українець навіть небезпечно пробивав по воротах на старті матчу, але влучив у гравця Ліверпуля. До слова, захисники мерсисайдців діяли надійно у першій половині зустрічі, окрім моменту з пенальті.

Другий тайм

По перерві підопічні Хосепа Гвардіоли забили швидкий м’яч. Гюндоган реабілітувався за невдалий пенальті. Стерлінг занадто просто прибрав на фланзі Александра-Арнольда, увійшов до штрафного майданчика і віддав на Фодена. Той майже з лінії воротарського майданчика пробив низом – Аліссон відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Гюндоган, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Після пропущеного м’яча гравці Ліверпуля побігли відігруватися і їм це вдалося. Щоправда, не обійшлося без допомоги Рубена Діаша. Захисник Манчестер Сіті повалив у своєму штрафному майданчику Салаха і знову головний суддя матчу вказав на позначку. До удару підійшов сам єгиптянин, який чудово пробив під поперечку – 1:1.

Та раділи підопічні Юргена Клоппа недовго. Вже за 10 хвилин гравці Ман Сіті забили вдруге. Аліссон невдало вибив від своїх воріт і влучив у Фодена. Гравець манчестерського клубу підхопив м’яч, прорвався до штрафного майданчика і прострілив на Гюндогана, який в дотик пробив уже фактично у порожні ворота – 1:2.

Аліссон не встиг оговтатися від своєї помилки, як майже одразу зробив іще одну. Голкіпер Ліверпуля віддав м’яч просто у ноги футболісту гостей Бернарду Сілві. Той спокійно зробив закидання на дальню стійку на Стерлінга, який так само холоднокровно головою пробив по воротах – 1:3.

На цьому містяни не заспокоїлися і забили ще раз. Фоден отримав м’яч на правому фланзі, накрутив Робертсона і сильно пробив над Аліссоном, якому цей вечір явно не вдався – 1:4.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набирає 50 очок і відривається від другого місця, на якому розмістився МЮ, на 5 очок.

Олександр Зінченко провів чудовий поєдинок. Статистичний портал Whoscored поставив українцеві оцінку 7.2.

Скрін Whoscored

Читайте також: Рішення прийняте. В УЄФА визначилися з долею матчу ЛЧ між Лейпцигом та Ліверпулем та Відмовив Клоппу. Гравець Барселони, на якого не розраховують, не захотів у Ліверпуль