Шахтар провів фестиваль футболу у Харкові

Шахтар організував перший масштабний дитячий фестиваль футболу на ОСК Металіст.

ФК «Шахтер» организовал первый масштабный детский фестиваль футбола на ОСК «Металлист» в Харькове. —– В фестивале приняли участие 108 детей в возрасте от 7 до 10 лет, которые были разделены на 18 команд по шесть человек. Ребятам предложили девять увлекательных зон, где под руководством тренеров харьковской школы «Мастер мяча» они могли научиться таким азам футбола, как ведение мяча, точный пас, удары по воротам и прочее. Успешно выполняя задания на каждой из станций, участники зарабатывали очки для выхода в финал. —– Командам присвоили фамилии игроков «Шахтера». Вышедшие в финал «Степаненко» и «Срна» провели футбольный матч, в котором первые оказались сильнее со счетом 4:2. Всем победителям на церемонии награждения были вручены оранжевые мячи. —– Фестиваль футбола от ФК «Шахтер» продолжался три часа и вызвал большой интерес: в нем приняли участие дети из Харькова и области, переселенцы из Донецка, ребята из Мариуполя, Северодонецка, Доброполья, Краматорска и других городов. Среди 108 детей – 21 девочка. Каждый получил в подарок спортивную форму и клубный шарф.

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on May 6, 2018 at 10:19am PDT

У фестивалі взяли участь 108 дітей у віці від 7 до 10 років. Їх поділили на 18 команд по шість учасників. Дітям запропонували дев’ять захоплюючих зон, де під керівництвом тренерів харківської школи Майстер м’яча вони могли навчитися таким азам футболу, як ведення м’яча, точний пас, удари по воротах та інше. Успішно виконуючи завдання на кожній зі станцій, учасники заробляли очки для виходу у фінал.

Командам надали прізвища гравців Шахтаря. У фінал вийшли Степаненко і Срна. У вирішальному матчі виграла команда українського гравця – перемога з рахунком 4:2. Всім переможцям вручили помаранчеві м’ячі.

Фестиваль футболу від Шахтаря тривав три години. У ньому взяли участь діти з Харкова і області, з Маріуполя, Сіверодонецька, Добропілля, Краматорська та переселенці з Донецька. Серед 108 дітей – 21 дівчинка. Кожен отримав у подарунок спортивну форму і клубний шарф.

Гірники регулярно проводять соціальні акції і футбольні турніри для дітей. Зокрема, Шахтар організував масовий футбольний проект «Давай, грай» у різних містах України.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також